PRÁZDNINOVÁ SOUTĚŽ S BÁROU

Výsledky byly zveřejněny na webu i facebooku nakladatelství Grada, ale protože to ne všichni účastníci soutěže zaznamenali, můžete se na vítězné fotografie podívat i tady. Vybírat nebylo lehké, protože fotografií přišlo hodně a většina byla opravdu moc hezká a na správných místech. Hlavně v Ševětíně a v Schönbrunnu byla velká tlačenice. Vyloučit jsme museli fotografie, jejichž autoři nesplnili všechny náležitosti (například neuvedli věk, nepopsali fotografii..), a ty, které byly pořízeny přes zákaz fotografování (například v interiéru Schönbrunnu). A pak jsme oceňovali nápady, vtipnost, námahu vynaloženou na pořízení fotografie...

Kristýna Kedrová si vyhrála s fotomontáží, aby to vypadalo, že za Bárou do Ševětína prochází bránou času. To nás fakt dostalo.

 

Zuzka Pažoutová se navlas trefila do správného schodiště v Schönbrunnu

 

Adéla Růžičková s maminkou dokonce přiměly kohosi z Asociace orální historie, která sídlí v domě U tří červených růží, aby je pustil dovnitř, a navíc tam potkaly černou kočku. Že by maskovaná Barča?

 

Tereza Smutná byla kvůli fotce ochotná nakašpařit se do dobového kostýmu a převlékat se na ulici

 

Madla Studená přesně trefila Stefanovo valchářství v Pompejích a blíž by byla snad už jen v případě, že by si sedla do té nádrže. Což je zakázáno, takže jsme rádi, že to neudělala.

 

Jestli jste nevyhráli, neplačte - už připravujeme další soutěž!

 

A kdyby vás zajímalo, co je to za hudbu, tak je z filmu Jak vycvičit draka a složil ji John Powell.

NOVINKY A KOMENTÁŘE

NOVÉ KNIHY

Tak se nám trochu roztrhl pytel. Vyšel dotisk Svatého Václava, reedice prvního dílu bárovek a tento týden by měla do tiskárny odsvištět zbrusu nová kniha: Boj o Ameriku - Nečekané setkání.

Nový ediční plán

Tento týden se rozhodlo o nových Bářích titulech. Může se na ně podívt v sekci "Výpravy - kam se Bára chystá".

NOVÉ DOPISY

V sekci "napsali jste nám" jsou krásné dopisy, které nám čtenářky a čtenáři napsali během prázdnin.
<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>

Check this out on Chirbit