ČTENÁŘSKÁ VÝZVA 2019

Web "Databáze knih" vyhlašuje soutěž s názvem "Čtenářská výzva 2019". Je to už několikátý ročník a podrobnosti najdete zde a zde. Zapojit se je jednoduché, uděláte to právě přes tenhle web (jak, to musíte zjistit tam), a pak už si tam evidujete, jaké vyhlášené výzvy jste splnili. Je jich 20 na celý rok. A letos můžete skoro polovinu z nich splnit čtením mých knížek:
 
VÝZVA Č. 5 - Kniha od ženské autorky s hlavní mužskou postavou (sem patří všechny moje fantasy knihy z cyklu Wetemaa, ale má-li být hlavní postava jen jedna, pak doporučuji Ságu o Halldorovi z Mortaluny, Rytíře kněžny Rhonwen a Ságu o Wannovi, synu Orlygově)
 
VÝZVA Č. 7 - Kniha, která vás zaujala svou obálkou (tak pokud se vám líbí obálky bárovek od Petra Kopla nebo některá z obálek cyklu Wetemaa, máte vyřešeno)
 
VÝZVA Č. 9 - Kniha, která má v době čtení na Databázi knih méně než 10 komentářů (určitě se trefíte s novou bárovkou, ať už jarní nebo podzimní, když si ji koupíte a přečtete rychle)
 
VÝZVA Č. 10 - Kniha současné české autorky (všechno, co jsem napsala pod vlastním jménem i pseudonymem)
 
VÝZVA Č. 12 - Kniha, která má v názvu slovo kniha (Wetemaa - kniha osudu jedenácti družiníků krále Gudleifra)
 
VÝZVA Č. 13 - Kniha autora, jehož křestní jméno i příjmení začíná stejným písmenem (takže Veronika Válková nebo Adam Andres)
 
VÝZVA Č. 14 - Kniha o vašem oblíbeném místě, zemi... (Japonsko? Egypt? Řecko? Itálie? Paříž? Vídeň? Kanada? Praha? Jižní Morava? Island? Tam všude Bára byla!)
 
VÝZVA Č. 15 - Kniha autora, který napsal více než 20 knih (k 31.12. 2018 je to 19 bárovek + 7 fantasy, učebnice nepočítáme...)
 
VÝZVA Č. 19 - Kniha, která vyšla v roce 2019 (čekají vás dvě nové bárovky)
 
HODNĚ ŠTĚSTÍ!