Můžete si popovídat o čemkoliv, co vás ohledně Bářin cest do minulosti zajímá, ale jsou zakázána všechna sprostá slova!  A pozor - slovo "sranda" je také sprosté, takže ani to se tu nesmí používat.

Několik let nebylo nutno mazat příspěvky, protože všichni dokázali komunikovat slušně. Bohužel, i na Bářích webovkách se objevili truhlíci, jejich příspěvky obtěžují ostatní... A tak budu mazat.

Na kus řeči

Knížka o Keltech

Klárka | 27.04.2023

Dobrý den paní Válková, mohla bych se zeptat, jestli je ta knížka o Keltech oficiálně v prodeji? Kelty mám ráda, vlastně celou českou historii miluji. Ráda si o ní čtu knížky, zvlášť dobrodružství, která prožívá Bára i se svojí ,,záhadnou" kočkou Barčou
Dopředu děkuji za odpověď Klárka

Re: Knížka o Keltech

Veronika Válková | 27.04.2023

Milá Klárko,
ano, knížka už je tenhle týden v prodeji. Můžeš kliknout tady na stránkách na "Koupit knihu" a pak na obálku keltské bárovky a objednat si ji v nakladatelství. A určitě už je k mání i v kamenných knihkupectvích.

Otázky

Lenka | 25.04.2023

Ahoj, Báro
mám na tebe nějaké otázky
1. Myslíš že je Barča starší v kočičích letech než ty? Protože když jí potkáš v minulosti, tak je starší než ty.

2.Co se ti nejvíc líbí na vašem "kouzelném" domě?
3.Myslíš že by jsi se mohla do minulodti přenést i třeba s Terkou kdyby se tě třeba držela ?
4. Jak si daleko ve výzkumu kouzelného atlasu?

Všechny knížky se mi srašně líbí, akorát jediné že knížky na sebe malinko navazují a není jedno kterou čteš dřív, protože v některých máš pak prozrazené věci z knížky kterou jsi nečetl. Možná by pomohlo je nějak označit. Ale na tom moc nezáleží dá se to najjít na internetu. díky za odpověď

Re: Otázky

Bára | 27.04.2023

Čau Leni,
hele taky to teda budu číslovat jo.
1. No to nevím, to mě vlastně nikdy nenapadlo. Já vlastně nevím jak kočkám běží čas. Jako určitě roční kočka není tak nemožná jako roční mimino, ale jestli je rozdíl mezi pětiletou a desetiletou kočkou nevím. Třeba se jim pak zastaví čas a už nestárnou.
2. Já si nemyslím, že je náš dům kouzelný. Akorát teda ten atlas a ta hlavička na zábradlí a na klice u vchodových dveřích, ale jinak je normální. No asi můj pokojíček protože je velký a půda protože je tam fůra krámů.
3. No to taky nevím protože když jsem Terce chtěla atlas ukázat tak mě k němu Barča vůbec nepustila a strašně na nás syčela tak to asi ani nikdy nebudu moct vyzkoušet.
4. No už si myslím, že tam moc nějaký systém a logika není. Že je to asi jako s křišťálovou koulí. Protože to se říká že takový ty opravdu věštci jí vlastně nepotřebují, když se to naučí, a vidí do budoucnosti bez ní, ale ty co to ještě moc neuměj tak do ní musej čučet. Tak nevím. Třeba je atlas jen taková berlička pro začátečníky. Když z minulosti to jde bez atlasu, žejo... No a nebo je to úplně jinak.

Hodně otázek

Lukáš | 25.04.2023

Ahoj Báro,
mám hodně otázek.
1. Myslíš že by ti někdy rodiče koupili další kočku a myslíš že kdyby jo tak by cestovala s tebou a Barčou do minulosti kde by pomáhala Barče?
2. Já si myslím že kapitán té lodi jak odvezla Filipa je kocour Barči a co si myslíš ty?
3. Jak se má teď Barča?

Re: Hodně otázek

Bára | 27.04.2023

Čau Luky,
tak já taky budu číslovat jo, abys věděl na co odpovídám:
1. Oni mi nekoupili ani Barču, ta prostě bydlela v tom baráku co jsme se přestěhovali a myslím, že by maminku ani nenapadlo mi další kupovat a já ani další nechci protože Barča je nej. No fakt nevím jestli jiné kočky taky cestují časem.
2. Nooo hele taky jsem si říkala kdoví jako to je. No akorát že Barča je v minulosti člověk. I když taky ne vždycky. A určitě má různě po minulosti nějaké chlapy, tak co by nemohla mít i kocoury?
3. Teďka tady leží na posteli a meje se pod ocáskem

Zakoupené knížky

Lúthien Tinúviel | 14.04.2023

Nazdar Báro,
píšu Ti, protože mi dneska přijedou přes internet zakoupené knížky o Tobě. Ještě sice nepřišly, ale moc se na ně těším.

Jsou to konkrétně:
1. Terezínské ghetto
2. Pražské povstání
3. Mezi indiány
4. Arábie
5. Mezi piráty

Díkes moc za to, že jsi podstoupila taková dobrodružství!

Re: Zakoupené knížky

Bára | 14.04.2023

Teeeda Ty máš divný jméno, odkud jsi? A díky že se Ti knížky líbí, to mám dycky radost. Teda nevím jestli se Ti líbí, protože jsi to ještě - tybrďo, nevím jestli nečetla nebo nečetl, protože z toho jména vůbec nevykoukám, jestli jsi holka nebo kluk. No to je fuk, hlavně aby se Ti líbily ty knížky.

Re: Re: Zakoupené knížky

Luthien Tinuviel | 09.05.2023

To jméno je ze světa Johna Ronalda Reuela Tolkiena. Na internetu nepoužívám své pravé jméno, protože v ČR je vzácné a mám zakázané od rodičů vystupovat pod svým jménem. Promiň...

P. S. Luthien najdeš v Silmarilionu (19. kapitola)

obojek

Will Pohoda | 14.04.2023

Ahoj Báro,
napadlo Tě někdy dát Barče (kočce) obojek a pak v minulosti kouknout, jestli ho má na sobě? Jestli jo, tak se omlouvám, nedočetl jsem ještě všechny knížky...

<< 9 | 10 | 11 | 12 | 13 >>

Přidat nový příspěvek