Můžete si popovídat o čemkoliv, co vás ohledně Bářin cest do minulosti zajímá, ale jsou zakázána všechna sprostá slova!  A pozor - slovo "sranda" je také sprosté, takže ani to se tu nesmí používat.

Několik let nebylo nutno mazat příspěvky, protože všichni dokázali komunikovat slušně. Bohužel, i na Bářích webovkách se objevili truhlíci, jejich příspěvky obtěžují ostatní... A tak budu mazat.

Na kus řeči

Re: obojek

Susan Kyselosladká z Trojmezí | 14.04.2023

Jo. Will má pravdu. To by mě taky zajímalo.

Re: obojek

Bára | 14.04.2023

No to teda nenapadlo. Dávat kočce obojek. Copak je to ňákej čokl? Jako jinak nápad dobrej, ale - vždyť ona v minulosti teda až na pravěk byla vždycky jako člověk. Tak to by si ho asi sundala, ne, dyť by jí nešel k šatům.

Stárnutí v minulosti

Gabča | 18.12.2022

Ahoj Báro, několikrát jsi v bárovkách psala, že by tě zajímalo, jak v minulosti stárneš, ale že nepoznáš, jestli ti rostou vlasy. Ale to můžeš poznat i podle toho, jestli ti v minulosti rostou nehty.

Re: Stárnutí v minulosti

Bára | 18.12.2022

Nojo, vidíš, to mě nenapadlo!!!

Gymnastika

Soňa | 06.12.2022

Ahoj Baru,
Moje kamarádka (taky Bára) chodí do gymnastiky a říkala mi že tam musí chodit víckrát týdně. Jenomže ty taky chodíš do gymnastiky a chodíš tam jen jednou týdně a to jsi začala o rok dřív než Bára. Nechci ti to vyčítat, jen by mě zajímalo jak to s tou gymnastikou teda funguje.

Re: Gymnastika

Bára | 06.12.2022

No já to nedělám výkonostně nebo závodně ale jenom jako takovej super tělák. Ty co to dělaj výkonostně choděj jindy a taky víckrát týdně a někdy dokonce rádo před školou a pak odpoledne zase. A to naši nechtěli, protože bych pak neměla čas na nic jinýho a já jsem ráda že nechtěli, mě to takhle baví. A prej se blbě shánělo kam může člověk chodit jen tak pro radost všude chtěli trénovat jak na olympiádu

Re: Re: Gymnastika

Soňa | 08.12.2022

Aha, tak to jo. Už chápu. Díky :D

Bárovky bez Báry

Indil | 05.12.2022

Dobrý den, paní Válková,
ráda bych se zeptala, zda jste někdy uvažovala o napsání např. povídek o postavách z některého z Bářiných dobrodružstvích - tedy samozřejmě o těch Vašich autorských -, ve které by se nevyskytla Bára, nebo by nebyla ústředním protagonistou. Myslím, že by bylo zajímavé prozkoumat jejich osud před nebo po jejich setkání s Bárou. Leckdy jsme se ty informace dozvěděli jen z jejich krátkého shrnutí, nebo vůbec. Věřím, že jejich životy rozhodně vynesou na vlastní příběh.
S pozdravem,
Indil

Re: Bárovky bez Báry

Veronika Válková | 06.12.2022

Milá Indil,
to je hodně zajímavá myšlenka. Máš pravdu, že postavy, se kterými se Bára setkává, jsou často velmi zajímavé a i mne mrzí, že je po tak krátké době opouštím. Napsat o některé z nich knihu nebo povídku mě zatím nenapadlo, ale odteď mi to bude vrtat hlavou.

Knížka

Týna | 02.12.2022

Dobrý den paní Válková,
Myslím si že by bylo zajímavé (pokud se tam tedy Bára dostane) napsat knížku o Zimní válce.
S pozdravem Týna.

<< 10 | 11 | 12 | 13 | 14 >>

Přidat nový příspěvek