Můžete si popovídat o čemkoliv, co vás ohledně Bářin cest do minulosti zajímá, ale jsou zakázána všechna sprostá slova!  A pozor - slovo "sranda" je také sprosté, takže ani to se tu nesmí používat.

Několik let nebylo nutno mazat příspěvky, protože všichni dokázali komunikovat slušně. Bohužel, i na Bářích webovkách se objevili truhlíci, jejich příspěvky obtěžují ostatní... A tak budu mazat.

Na kus řeči

Re: E kniha

Bára | 08.11.2022

Ahoj babi, hele já myslím že jo ale akorát oni ty elektronické knížky dělají tak asi měsíc nebo dva po papírových tak asi tak.

Cestování ve dvou

Kája | 05.11.2022

Ahoj Baru. Napadlo mě jestli by jsi nechtěla říct o atlasu Terezce. Mě by docela zajímalo jestli jde cestovat ve dvou.

Re: Cestování ve dvou

Bára | 05.11.2022

Ahoj Kájo, hele chtěla, ale Barča nás ani nepustila k truhle a byla to úplná divokočka. Tak jsem pochopila že je to fakt tajemství a nemám to říkat a asi sebou nemám nikoho brát.

Re: Re: Cestování ve dvou

Kája | 06.11.2022

Aha tak to jo

Vodítko

Terka | 21.10.2022

Ahoj Báro,
chtěla jsem se zeptat,nebo spíš doporučit, až se zase někam budeš chystat,aby ses kouknula do té skříně, jak jsi o ní mluvila na začátku.
Přišlo mi, že by to mohlo být vodítko k pokroku ve zkoumání atlasu.

Re: Vodítko

Bára | 21.10.2022

Do jaký skříně? Jako do tý na půdě myslíš????

Re: Re: Vodítko

Terka | 22.10.2022

Jo jo do tý

Re: Re: Re: Vodítko

Bára | 22.10.2022

Hele a co myslíš že by tam mohlo být?

Re: Re: Re: Re: Vodítko

Terka | 22.10.2022

Myslím že by tam mohlo být to oblečení ve kterém se vzdý objevíš v minulosti.

Re: Re: Re: Re: Re: Vodítko

Bára | 22.10.2022

Myslíš? Já jsem tam našla akorát starý šaty po paní Kocourkové a smrděly naftalínem. Ale můžu se kouknout znova. Nebo, mně teďka napadlo, třeba tam budou šaty, ve kterých se Barča objevila v minulosti. Ale to by musely být jen ze 20. století protože tam všechny šaty vypadají normálně, nic třeba z Egypta nebo tak tam nebylo... ale kouknu se určo.

<< 12 | 13 | 14 | 15 | 16 >>

Přidat nový příspěvek