Můžete si popovídat o čemkoliv, co vás ohledně Bářin cest do minulosti zajímá, ale jsou zakázána všechna sprostá slova!  A pozor - slovo "sranda" je také sprosté, takže ani to se tu nesmí používat.

Několik let nebylo nutno mazat příspěvky, protože všichni dokázali komunikovat slušně. Bohužel, i na Bářích webovkách se objevili truhlíci, jejich příspěvky obtěžují ostatní... A tak budu mazat.

Na kus řeči

Citát

Anče | 01.08.2019

Ahoj Báro,
Znáš tenhle citát Leonarda (Lionarda) da Vinci? Dívat se pozorně kolem sebe je tolik, jako dvakrát žít. Když jsem si ho přečetla, moc se mi líbil a hned jsem si vzpomněla na Tvou výpravu do Florencie.

Re: Citát

Bára | 01.08.2019

Ahoj Ančí no to neznám ale je to super

Petr Kopl

Erik | 31.07.2019

Dobrý den,
rád bych se zeptal pana Kopla jestli má knižní vydání Morgavsy a Morgany pokračování a zda by šlo nějak sehnat.Já vím, že bych to neměl psát sem, ale email na pana Kopla nemám.

Děkuji za odpověď
Erik

Re: Petr Kopl

Veronika Válková | 01.08.2019

Eriku, stačí si dát jeho jméno do vyhledávače, najdeš jeho stránky s kontaktem a můžeš mu napsat.

Odpověď od pana Kopla

Lucie | 29.07.2019

Vážená paní spisovatelko!
Před časem jste mi doporučila obrátit se s mými dotazy na pana Kopla. Nyní mi již odepsal a já Vám mohu předat odpověď:
V sazbě jak fontů tak obálky se postupuje dle požadavků redakce Grady. Fonty se změnily kvůli dodržování licenčních podmínek. Font byl vyměněn za čitelnější a úspornější na prostor. U starších knih se font nemění, protože by se případné dotisky prodražily.

Děkuji vám oběma a těším se na novou Bárovku.
Lucie

Společenství

Lenka | 21.07.2019

Dobrý den paní Válková,
doufám, že si i s Bárou užíváte prázdniny. Ale teď bych se potřebovala na něco zeptat. Je to společenství nějak věkově omezené?
Předem děkuji za odpověď
Vaše věrná čtenářka Lenka

Re: Společenství

Veronika Válková | 23.07.2019

Milá Lenko, o věkovém omezení nevím, ale všechny podmínky jsou na stránkách nakladatelství. Odkaz je v sekci Společenství kouzelného atlasu.

Promiňte

Vojta | 14.07.2019

Dobrý den já se moc omlouvám za to co jsem zpusobil přečetl jsem si barovku a začalo me ti moc bavit přečetl jsem ji za 1 hodinu a moc né to baví nevím čo to semnou bylo moc se omlouvám už jde to nikdy nestane

Vojtovy hlouposti

Veronika Válková | 12.07.2019

Milé děti,
Anton má pravdu. Vojta je ten typ člověka, kterého těší rozčilovat ostatní, má radost, když je zlobí tím, že pohaní něco, co se jim líbí. Vím, že je moc těžké něco takového nechat být, a děkuju všem, kdo se Báry rytířsky zastali. Jenže tím, jak jste se s Vojtou pustili do hádky (a i holčičky používaly sprostá slova!), tím Vojta dosáhl přesně toho, po čem toužil. On nechce diskutovat, on chce jen sprostě nadávat. Když mu nebudete odpovídat, přestane ho to bavit.
Určitě přemýšlíte o tom, proč to vůbec dělá. Je dost pravděpodobné, že bárovky ani nezná a nečte (jinak by přece věděl, že se historie píše s měkkým i, že). Ale potřebuje si někde vybít svoji vnitřní zlost. Něco ho trápí a neumí to řešit. Ve skutečnosti, i když vás to možná překvapí, je Vojta nešťastný chlapeček. Možná ho někdo z vás zná a nedělá to na něj ten dojem, ale my dospělí víme, že nešťastné děti si většinou hlavou neuvědomují, že jsou nešťastné, ale samozřejmě to cítí a vybíjejí si to trápení a zlost na ostatních, kterým ubližují.
Bylo by moc fajn, pokud někdo s Vojtou chodíte do školy, hned září vyhledat výchovnou poradkyni (ta je ze zákona na každé škole), nebo školní psycholožku (ta už všude není), nebo prostě paní učitelku, o které víte, že se jí můžete svěřit, a o Vojtovi jí říct. Ne žalovat, co psal tady na těch stránkách. To ve skutečnosti vůbec nic neznamená. Ale že se chová agresivně a že si myslíte, že se něčím trápí. Uvidíte, že zkusí Vojtovi pomoct. Možná to bude trvat dlouho, než se z Vojty stane veselý a příjemný kluk, nevíme, co se mu děje, ale vy budete mít minimálně dobrý pocit, že jste mu zkusili pomoct.
A na závěr se domluvme:
- opravdu nebudeme používat žádná sprostá slova, za žádných okolností
- budeme správně skloňovat (slovo je jako město, takže sprostá slova, ne sprosté slova)
- budeme se snažit nedělat hrubky
- pokud bude zase někdo "trollit", nenecháme se vyprovokovat a nebudeme na to reagovat (ale pozor, kdybyste byli svědky toho, že někdo někomu nadává třeba ve třídě, tak to není hloupé trollení, to je ubližování a tam musíte být stejní rytíři a rytířky, jako když jste bránili Báru!)
A teď si, milé bárovkářky a milí bárovkáři, moc hezky užijte prázdniny, kdo jste se ještě nepřihlásili do Společenství, honem do toho - A TĚŠTE SE NA DALŠÍ BÁROVKU, VČERA JSEM JI DOPSALA!!!

P.S.

Veronika Válková | 12.07.2019

Tu vulgární diskusi jsem pochopitelně smazala, aby nám to tady nepáchlo hnojem

<< 18 | 19 | 20 | 21 | 22 >>

Přidat nový příspěvek