Můžete si popovídat o čemkoliv, co vás ohledně Bářin cest do minulosti zajímá, ale jsou zakázána všechna sprostá slova!  A pozor - slovo "sranda" je také sprosté, takže ani to se tu nesmí používat.

Několik let nebylo nutno mazat příspěvky, protože všichni dokázali komunikovat slušně. Bohužel, i na Bářích webovkách se objevili truhlíci, jejich příspěvky obtěžují ostatní... A tak budu mazat.

Na kus řeči

Re: Re: Nové Bárovky - husiti

Táňa | 23.05.2022

To by mohlo být VELMI zajímavé.

Re: Re: Nové Bárovky

Maru | 27.05.2022

Jé, to bych si tedy se zájmem přečetla. Mělo by se to Báře splnit, když si to přála u dortu... :-)

Knižní veletrh

Táňa | 18.05.2022

Paní Válková, budete letos na Knižním veletrhu v Praze?

Re: Knižní veletrh

Veronika Válková | 18.05.2022

Milá Táňo, budu, dolaďujeme detaily a během tohoto týdne o tom budeme informovat - určitě na FB a IG, ale i tady se objeví pozvánka. Dívej se do sekce "kalendář akcí". Přijdeš?

Re: Re: Knižní veletrh

Táňa | 19.05.2022

Pokud to vyjde, tak i s vnuky.

Re: Re: Re: Knižní veletrh

Veronika Válková | 19.05.2022

Jéje, právě jste prošla omlazovací kúrou o několik desetiletí. Křestním jménem se tu obvykle podepisuje jen drobotina, proto jsem rovnou tykala :D

Tykání

Táňa | 22.05.2022

Nic se neděje. Při čtení "Bárovek" je mi těch 12 taky.

,,Náhodné,, potkání

Maru | 03.05.2022

Zdravím Vás paní Válková, dnes (a vlastně i kratičce včera, ale to jsem tomu ještě nevěřila), jsem Vás viděla mihnout se v naší třídě, kde jsme psali maturitní didaktické testy. Na náhody nevěřím, nejspíš Vás poslala Barča, aby se mě to psalo lépe. Potěšilo mě to. Díky. :-)
Maru

Re: ,,Náhodné,, potkání

Veronika Válková | 04.05.2022

Milá Maru, a kdepak jste maturovala, abych mohla Vaše vidění potvrdit nebo vyvrátit?

Re: Re: ,,Náhodné,, potkání

Maru | 05.05.2022

Zdravím Vás,
Bylo to na SUPŠ na Žižkově, v učebně 24. :-)
M.

<< 19 | 20 | 21 | 22 | 23 >>

Přidat nový příspěvek