Můžete si popovídat o čemkoliv, co vás ohledně Bářin cest do minulosti zajímá, ale jsou zakázána všechna sprostá slova!  A pozor - slovo "sranda" je také sprosté, takže ani to se tu nesmí používat.

Několik let nebylo nutno mazat příspěvky, protože všichni dokázali komunikovat slušně. Bohužel, i na Bářích webovkách se objevili truhlíci, jejich příspěvky obtěžují ostatní... A tak budu mazat.

Na kus řeči

Re: Re: Re: ,,Náhodné,, potkání

Veronika Válková | 05.05.2022

Nojo, tam jsem byla! Jé, tak to jste měla hezký zážitek! Mohla jste se za mnou po testu stavit, mně by to taky udělalo radost :)

Re: Re: Re: Re: ,,Náhodné,, potkání

Maru | 05.05.2022

No, já jsem na to myslela, ale pak jsem byla úplně vyřízená a měla jsem tak akorát na to, si se spolužačkami porovnat výsledky. :-)

Re: Re: Re: Re: Re: ,,Náhodné,, potkání

Veronika Válková | 06.05.2022

Tak to úplně chápu :)

19.4 2022

Tomáš Jarůšek | 19.04.2022

Se na vaši odpověď

19.4 2022

Tomáš Jarůšek | 19.04.2022

Dobrý den, chci se zeptat, dostane se někdy Bára do nějaké bližší minulosti?
Tím myslím třeba pražské jaro 1968 nebo sametovou revoluci1989. Těším

Re: 19.4 2022

Veronika Válková | 20.04.2022

Už jsem několikrát psala, že to žádném případě. Kouzelný atlas není učebnice dějepisu a rozhodně nechci knížky politizovat, což by u témat po roce 1945 hrozilo. VV

O cestách

Tereza Zubalová | 01.04.2022

Dobrý den, zrovna jsem četla knížku Mezi indiány, a něco mě napadlo.
Když Bára cestovala do Kanady poprvé, tak sáhla na první stránku. Kdežto když cestovala podruhé a dostala se mezi indiány, tak sáhla na poslední stranu. Takže atlas asi přenáší do nahodilých okamžiků a Barča kontroluje, jestli je tam bezpečno.


Re: O cestách

Veronika Válková | 01.04.2022

Hmmm, to je zajímavá dedukce. A možná to tak opravdu je, kdo ví? Život nás přece také přenáší do nahodilých okamžiků. Akorát nikdo nekontroluje, jestli je tam bezpečno, to musíme sami...

Wetemaa

Adam Zabloudil | 09.03.2022

Dobrý den paní Válková,
Někde jsem četl, že by na přelomu roku 2022/23 mohla vyjít reedice Wetemay, dokonce jsem si všiml, že na stránkách nakladatelství Straky na vrbě je v kolonce připravujeme Wetemaa. Mohla by tedy Wetemaa opravdu vyjít?

Re: Wetemaa

Veronika Válková | 09.03.2022

Ano, připravujeme to, ale nevím, jestli to opravdu stihneme tak rychle...

<< 20 | 21 | 22 | 23 | 24 >>

Přidat nový příspěvek