Můžete si popovídat o čemkoliv, co vás ohledně Bářin cest do minulosti zajímá, ale jsou zakázána všechna sprostá slova!  A pozor - slovo "sranda" je také sprosté, takže ani to se tu nesmí používat.

Několik let nebylo nutno mazat příspěvky, protože všichni dokázali komunikovat slušně. Bohužel, i na Bářích webovkách se objevili truhlíci, jejich příspěvky obtěžují ostatní... A tak budu mazat.

Na kus řeči

Re: Re: nej jídlo

Lída | 03.11.2021

:-)

Atlas a Barča

Zora | 01.11.2021

Ahoj Bára, mám niekoľko teórií ohľadom toho, ako s tebou Barča cestuje do minulosti. Prvá teória je, že by možno mohlo byť dôležité zamerať sa na význam rôznych mien ktoré používa v minulosti. Napríklad keď bola pri vzniku Československa, bola tam ako baronka von Weistätzchen, čo by v preklade malo znamenať niečo ako "biela mačka", zatiaľ čo vo všetkých ostatných knihách ktoré som zatiaľ čítala tam v súvislosti s ňou bola spomínaná len mačka čierna. Tiež je zaujímavé, že čierna farba symbolizuje okrem iného aj čas. Druhá teória je, že Barča by si mohla byť ty, Bára, lenže z budúcnosti. Vcelku sa na seba podobáte, jediný rozdiel je len farba očí, ktorá sa v priebehu života môže meniť. Veľmi ti želám, aby si raz prišla na to ako atlas funguje :)

Re: Atlas a Barča

Bára | 02.11.2021

Jůúů já bych moooooooooooooc chtěla být Barča z budoucnosti! Jako že až bych byla velká tak bych se k sobě vracela když jsem byla malá. Teda menšî. Akorát jak to, že by ze mě byla kočka?! A taky proč si neradím třeba takový věci jako Vácha až se vrátíš na půdu tak zítra máš test z matriky? To bych si přece měla sama sobě pomoci ne?

Re: Re: Atlas a Barča

Bára | 02.11.2021

Bacha, ne Vácha, se mi to samo opravuje

Re: Re: Re: Atlas a Barča

Zora | 02.11.2021

To by asi dávalo logiku, ale ani Karlovi IV. si nechcela prezradiť nič z budúcnosti, pretože si sama povedala že budúcnosť sa nemá prezrádzať :)

Re: Re: Re: Re: Atlas a Barča

Bára | 02.11.2021

No ale prozradila. Třeba že bude mít čtyři manželky. A to fakt byla blbost mu říkat ale, mně to v tu chvíli nenapadlo až potom.

Pro Veroniku Válkovou

Tereza Zubalová | 12.10.2021

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, bude se někdy konat křest knihy Sámo zločin v temných hvozdech nebo už byl?
Hodně štěstí při psaní dalších bárovek
Terka

Re: Pro Veroniku Válkovou

Veronika Válková | 13.10.2021

Milá Terko, křest nebyl a nebude. Obvykle křtíme nové bárovky na Světě knihy, ale ten letos na jaře kvůli covidu nebyl a toho zářijového se nakladatelství neúčastnilo, protože by to bylo moc peněz za málo muziky. Možná to všechno napravíme na jaře, bude-li Svět knihy zase v termínu.

Narozeniny

Ela | 28.08.2021

Dobrý den paní Veroniko Válková.
Chtěla bych vám popřát hodně štěstí a zdraví k vašim dnešním narozeninám. A Báře přeji to samé a k tomu hodně dárků :).
Mějte se krásně.
Ela

Re: Narozeniny

Veronika Válková | 28.08.2021

Milá Elo, já i Bára moc děkujeme!

<< 25 | 26 | 27 | 28 | 29 >>

Přidat nový příspěvek