Můžete si popovídat o čemkoliv, co vás ohledně Bářin cest do minulosti zajímá, ale jsou zakázána všechna sprostá slova!  A pozor - slovo "sranda" je také sprosté, takže ani to se tu nesmí používat.

Několik let nebylo nutno mazat příspěvky, protože všichni dokázali komunikovat slušně. Bohužel, i na Bářích webovkách se objevili truhlíci, jejich příspěvky obtěžují ostatní... A tak budu mazat.

Na kus řeči

Re: Re: Poděkování

Jiří Koláček | 27.07.2021

Děkuji za bleskovou odpověď, co se literatury týče, jste můj velký vzor :)

Re: Re: Re: Poděkování

Veronika Válková | 28.07.2021

To je velká čest, děkuji!

Pro Veroniku Válkovou a obě Barči

Barbora Nováková | 13.07.2021

Dobrý den Veroniko Válková,
chtěla bych se zeptat kde získám samolepky těch knížek do kouzelného atlasu?
Předem děkuji za odpověď.

Pro Barču:
Ahoj Barčo,
tvoje příběhy jsou úžasné, kdybych mohla tak bych cestovala také. Určitě v tom pokračuj. Četla jsem Mezopotámii, Karla IV. a Československo 1918. Už se těším až dostanu další knížku.
Ahoj a pozdravuj Barču ❤️

Re: Pro Veroniku Válkovou a obě Barči

Veronika Válková | 13.07.2021

Milá Báro, nejsou to samolepky, pro nalepení musí použít lepidlo. Ale to je detail. Miniobálky získáš jako členka Společenství kouzelného atlasu, jak a kdy jsou zasílané nevím, to jde mimo mne, musíš se zeptat přímo tam. Kontakt najdeš tady:
https://www.grada.cz/detsky-knizni-klub/dkk/spolecenstvi-kouzelneho-atlasu/

Re: Re: Pro Veroniku Válkovou a obě Barči

Barbora Nováková | 13.07.2021

Mockrát děkuji za odpověď. Krásný večer

Re: Re: Re: Pro Veroniku Válkovou a obě Barči

Barbora Nováková | 13.07.2021

Jé a málem jsem na to zapomněla, chtěla jsem se zeptat jestli je nějaký poplatek (peníze) za SKA (Společenství kouzelného atlasu). Chtěla bych být členkou.

Re: Re: Re: Re: Pro Veroniku Válkovou a obě Barči

Veronika Válková | 14.07.2021

Není, je to úplně zadarmo. A ještě budeš mít slevy na bárovky.

atlas

Zuzu | 10.07.2021

Ahoj Báro,
Můj kamarád dostal nápad jak by ten atlas mohl fungovat. Třeba než ses dostala do Trojské války, tak tam Barča nechala zbytky myši, no a v těch bitvách potom to bylo taky občas hodně nechutné. co jsi o tom myslíš ty?

Re: atlas

Bára | 10.07.2021

No to jsem teda moc nepochopila. Kdyby Barča nechala u atlasu bobek, tak bych se dostala kam?

otázky

Lucia | 08.07.2021

Ahoj Báro,
Tvoje knížky čtu hrozně ráda, vždycky se hrozně těším, až vyjde další díl, ale nesedí mi dvě věci a chtěla bych se tě na to zeptat:

1.V díle Marie Terezie na st.130 je obrázek tebe a Mariany v kostýmech a ty i Mariana máte náušnice. Přitom hned na začátku knížky píšeš, že dírky v uších nemáš. Jak sis je tam mohla dát?

2. Zase náušnice :-) V díle Piráti na st.138 se píše, že ti Oliver připnul svou zlatou náušnici. Copak to jde, bez dírky?

Promiň za zvědavost, ale nedalo mi to se nezeptat.
P.S. Když vyšla Mezopotámie, tak sem byla první, kdo si ji v knihovně půjčil ☺

<< 28 | 29 | 30 | 31 | 32 >>

Přidat nový příspěvek