Můžete si popovídat o čemkoliv, co vás ohledně Bářin cest do minulosti zajímá, ale jsou zakázána všechna sprostá slova!  A pozor - slovo "sranda" je také sprosté, takže ani to se tu nesmí používat.

Několik let nebylo nutno mazat příspěvky, protože všichni dokázali komunikovat slušně. Bohužel, i na Bářích webovkách se objevili truhlíci, jejich příspěvky obtěžují ostatní... A tak budu mazat.

Na kus řeči

Re: Re: Atlas

Anonym | 19.06.2021

A ty by sis ho taky chtěla vzít?

Re: Re: Re: Atlas

Bára | 19.06.2021

DYť je ženatej!

Re: Re: Re: Re: Atlas

Anonym | 20.06.2021

A kdyby nebyl?

Re: Re: Re: Re: Re: Atlas

Bára | 21.06.2021

No ale je a když se se mnou chceš bavit tak napiš jméno nezdvořáku nevychovanej

Dvě otázky

Any | 06.06.2021

Ahoj Báro,
přečetla jsem všechny knížky o tobě, co vyšly (tedy kromě poslední, kterou teprve dostanu) a všechny mě moc bavily. Někdy je čtu i zpětně a stále je to velká zábava. Četla jsem i Wetemau od paní Veroniky Válkové a ta je taky úžasná. Mám na tebe dvě otázky. Četla jsi Wetemau? A kdyby sis mohla vybrat, s kým by ses chtěla znovu potkat?

Moc děkuji za odpovědi a přeji, abys rozluštila, jak atlas funguje

Re: Dvě otázky

Adam Zabloudil | 06.06.2021

Ahoj,
Taky jsem četl Wetemau a teď nedávno i poslední díl (Korunu Élladu). Jak se líbila tobě? Máš nějakou oblíbenou postavu? Já si strašně rád povídám s někým kdo ji taky četl. Můj kamarád čte teprve první díl, takže s ním si popovídat nemůžu, abych mu něco neprozradil.

Re: Re: Dvě otázky

Any | 06.06.2021

Ahoj,
moje oblíbené postavy jsou Sian a Dangrud. Z mých kamarádů Wetemau nikdo nečetl, takže si o ní taky nemám s kým povídat. Osobně můžu říct, že Wetemaa byla jedna z nejlepších knih, co jsem četla (a to jsem jich četla opravdu hodně) a ještě lepší na tom je, že ji máme doma a nemusím si ji nikde půjčovat.

Re: Re: Re: Dvě otázky

Adam Zabloudil | 06.06.2021

To já se nejvíc oblíbil Tankreda, Siana a Arnwalda. Ale Tankreda asi nejvíce. Tu jeho chuť dál žít i po tom co Osud všechno nadělil, kolik toho ztratil a přesto dál pomáhal ostatním i když jiný by si na jeho místě vzal už život. Siana mám rád, protože ho znám jako prvního. A dál jsem si oblíbil Skyrneta z Koruny Élladu. Celkově byla Koruna Élladu velmi dobrá, jak obsahově tak vizuálně. A moc bych si přál, aby Straky na vrbě vydaly předchozí díly či nové náměty (Panny severinzské!). Bylo by to pro celou Wetemau zasloužené.

Re: Re: Re: Re: Dvě otázky

Veronika Válková | 06.06.2021

Milý Adame, jedno z Tvých přání se asi splní, se Strakami se - byť váhavě, protože všichni zahlceni prací - odhodláváme k reedici Wetemay a Cesty do Jižního Edagwonu, a když to dobře půjde, mělo by to vyjít na přelomu let 2022/2023. Panny severinzské jsou teď asi na osmapadesáté koleji, tyhle příběhy se nedají psát na termín jako bárovky, a bárovky mi teď berou veškerý volný čas a jsem tomu ráda. Ale jednou bych se chtěla do země Éllad zase vrátit, to mi věř.

Re: Re: Re: Re: Re: Dvě otázky

Adam Zabloudil | 07.06.2021

Dobrý den vážená paní Válková,
To jsem moc rád, že se chystá reedice, i když to ještě pár let potrvá. A že byste se chtěla do země Éllad vrátit, Vám věřím.
Hezký zbytek dne
Adam

<< 30 | 31 | 32 | 33 | 34 >>

Přidat nový příspěvek