Můžete si popovídat o čemkoliv, co vás ohledně Bářin cest do minulosti zajímá, ale jsou zakázána všechna sprostá slova!  A pozor - slovo "sranda" je také sprosté, takže ani to se tu nesmí používat.

Několik let nebylo nutno mazat příspěvky, protože všichni dokázali komunikovat slušně. Bohužel, i na Bářích webovkách se objevili truhlíci, jejich příspěvky obtěžují ostatní... A tak budu mazat.

Na kus řeči

Re: Francie

Bára | 06.05.2021

Ještě ne

Re: Re: Francie

Šila | 07.05.2021

Díky

Atlas

Šila | 05.05.2021

Čau Báro já ti hrozně moc přeju až zjistíš jak Atlas funguje a taky co s ním má společného Barča.

Re: Atlas

Bára | 06.05.2021

Děkujůůůůů

Re: Re: Atlas

Šila | 07.05.2021

Není zač

Pompeje

Šila | 05.05.2021

Nešlo by udělat film o báře ???

Re: Pompeje

Veronika Válková | 06.05.2021

Určitě šlo, znáš někoho, kdo se toho ujme?

Re: Re: Pompeje

Šila | 07.05.2021

Ne

Pocit

Ela | 27.04.2021

Ahoj Báro,
chtěla jsem se zeptat, jaké máš pocity, když se vydává nová knížka a jak se liší od pocitů z první vydané knížky.

Děkuji za odpověď
Měj se hezky
Ela

Re: Pocit

Bára | 27.04.2021

Ahoj Eli,
hele to je hrozně zajímavý vlastně, jsem se nad tím ještě nezamýšlela až teď jak ses zeptala. No já myslím, že když vyšla ta první knížka že jsem se docela styděla že si o mně budou lidí číst, ale říkala jsem si, že mě stejně na ulici nikdo nepozná tak je tojedno. No a z těch dalších knížek mám vždycky velkou radost protože mám takový pocit že čím víc lidí ten příběh čte tím je ten příběh opravdovější jako skoro hmatatelnější a taky jsem ráda když se lidi dočtou o některých mejch kamarádech o kterých není v žádný učebnici ani knížce o dějinách a jako kdyby zapadli v těch dějinách a teď zase nevím jak to říct, než by vypadli, ale jako že nejsou zapadlí a ví se o nich a z toho mám radost.

<< 35 | 36 | 37 | 38 | 39 >>

Přidat nový příspěvek