Můžete si popovídat o čemkoliv, co vás ohledně Bářin cest do minulosti zajímá, ale jsou zakázána všechna sprostá slova!  A pozor - slovo "sranda" je také sprosté, takže ani to se tu nesmí používat.

Několik let nebylo nutno mazat příspěvky, protože všichni dokázali komunikovat slušně. Bohužel, i na Bářích webovkách se objevili truhlíci, jejich příspěvky obtěžují ostatní... A tak budu mazat.

Na kus řeči

Sparta

Markéta | 19.02.2021

Ahoj Báro, chtěla jsem se zeptat, zda by jsi někdy chtěla jít do starověké Sparty. Děkuji a S pozdravem
Markéta

Re: Sparta

Bára | 19.02.2021

No rači než do Athén, protože ve Spartě mohly ženy chodit ven a nebyly tak utlačovaný. A navíc se tam říkalo že jediná ozdoba hodná muže je jeho vypracované tělo a to teda souhlasím.

Otázky

Adéla Vobořilová | 17.02.2021

Dobrý den, paní Válková,
mám jeden možná malinko zváštní dotaz.
Viděla jsem, že jste na Facebooku zveřejnila e-mail od jednoho svého čtenáře. Mohla bych se prosím zeptat, jestli zveřejníte i odpovědi na ty otázky?
Přeji hezký den.
Adéla Vobořilová

Re: Otázky

Veronika Válková | 17.02.2021

Nemám to v úmyslu. Ale můžeš se zeptat na cokoliv.

Re: Re: Otázky

Adéla Vobořilová | 17.02.2021

Děkuji za odpověď, paní Válková.
A dotyčného Adama moc obdivuji. Většina těch otázek mě nikdy nenapadla.
S pozdravem
Adéla Vobořilová

Re: Re: Re: Otázky

Veronika Válková | 17.02.2021

Proto jsem to taky zveřejnila, je to přemýšlivý kluk. Ale určitě tě napadly jiné otázky, každý na svět koukáme jinak. Takže až budeš chtít něco vědět, prostě napiš.

Bářiny cesty

Markéta | 17.02.2021

Dobrý den paní Válková, chtěla bych se zeptat proč Báru na jejích cestách doprovázejí skoro vždy muži. Děkuji

Re: Bářiny cesty

Veronika Válková | 17.02.2021

Já nevím, prostě se to tak děje.

Re: Re: Bářiny cesty

Markéta | 18.02.2021

Aha, děkuji za odpověď a přeji hezký zbytek dne

Cesty do minulosti

Alena Dostálová | 16.02.2021

Ahoj Báro, ráda bych se tě zeptala jaká cesta do minulosti byla pro tebe nejlepší a která naopak. Předem ti moc děkuji za odpověď. Měj se hezky Alena Dostálová.

<< 40 | 41 | 42 | 43 | 44 >>

Přidat nový příspěvek