Můžete si popovídat o čemkoliv, co vás ohledně Bářin cest do minulosti zajímá, ale jsou zakázána všechna sprostá slova!  A pozor - slovo "sranda" je také sprosté, takže ani to se tu nesmí používat.

Několik let nebylo nutno mazat příspěvky, protože všichni dokázali komunikovat slušně. Bohužel, i na Bářích webovkách se objevili truhlíci, jejich příspěvky obtěžují ostatní... A tak budu mazat.

Na kus řeči

Re: Re: Žoržín

Adéla Vobořilová | 24.01.2021

Ahoj Báro,
moc Ti děkuji za bleskovou odpověď.
Žoržín jsem si hned při čtení knížky oblíbila a díky Tobě konečně vím i tu poslední informací, kterou jsem potřebovala vědět.
Taky se mi moc líbilo, že s Vojtou svou dceruškou pojmenovali po Tobě.
S pozdravem
Adéla Vobořilová

Re: Re: Re: Žoržín

Bára | 25.01.2021

Tak z toho jsem měla taky obrovskou radost!!!!

Vánoční přání

Lucka | 24.12.2020

Dobrý večer, přeji Vám i Báře radostné Vánoce a šťastný nový rok.

Re: Vánoční přání

Veronika Válková | 24.12.2020

Milá Lucko, moc děkuju za sebe i za Báru. Doufám, že jsi pod stromečkem našla, na co ses těšila, a přeju Ti, ať se Ti v příštím roce všechno daří.
Veronika Válková

Vánoce

Anička | 24.12.2020

Dobrý den paní Válková, Ahoj Báro
Přeji vám Veselé Vánoce a Šťastný Nový rok

Re: Vánoce

Veronika Válková | 24.12.2020

Milá Aničko, moc děkujeme! Užij si Vánoce a ať se Ti příští rok ve všem daří.
Veronika Válková

Re: Re: Vánoce

Bára | 24.12.2020

Děkujůůůů a tobě takýýý!

Poděkování a napady

Luboš | 22.12.2020

Dobrý den paní Válková,
jako žák základní školy jsem čerpal informace o dějinách
od starověku po novověk z Vami zpracovane serie učebnic Dějepis pro základní školy. Behem studii na stredni skole, kdy jsem se zacal zajimat o Japonsko, chodil na kurzy japonstiny a snazil se sehnat na toto tema co nejvice materialu v cestine, me patrani narazilo na Japonsko gejša a samuraj. Jako vasnivy ctenar si obcas kupuji knihy pro deti, kdyz si kuprikladu prectu tak narocneho autora jako kupr. Williama Makepeace Thackeryho a jeho Jarmark marnosti, potřebuji si něčím ulevit. Kniha ze série Kouzelný atlas Putování časem se mi velmi zalíbila, a ohledl jsem se proto necem dalsim. Mam rad dejiny, ale zamerenim se orientuji spise na 20. století, nejdale pak do poloviny 19. I tak se mi dalsi dily s Barcou velice libily, a chtel bych Vam timto vzkazem podekovat za zajimave, poucne a krasne pribehy s nadhernými doplnujicimi ilustracemi pana Kopla.
Dekuji.
Luboš

Jeste mam 2 otazky: nepremyslela jste nekdy o tom, ze Barca zasveti do tajemství atlasu nekoho dalsiho?
A bude nektery díl zasazený kupríkladu do Československa do 50. let, do obdobi politicky vykonstruovanych procesu?
Dekuji za odpovedi.

Re: Poděkování a napady

Veronika Válková | 23.12.2020

Milý Luboši,
děkuji za hezký mail. Vážím si toho, když moje knihy něco dají i čtenářům nad 12 let :)
K Vašim otázkám - Bára se pokusila do tajemství atlasu zasvětit svou kamarádku Terezku, a se zlou se potázala (Barča jí dala co proto), takže to asi nepůjde.
Vzhledem k tomu, že nechci, aby byly Bářiny příběhy zpolitizované, nepřekročím hranici roku 1945, minimálně v příštích 10 - 15 letech. Však se toho v předcházejících tisíciletích dělo také hodně zajímavého, je o čem psát.
Mějte se moc hezky
Veronika Válková

Postavy z bárovky

Lucka | 12.12.2020

Dobrý den, paní Válková, chtěla bych se Vás na něco zeptat. Četla jsem Pražské povstání a opravdu moc Vám za tu knížku děkuji. Ale protože se o období druhé světové války docela dost zajímám, tak jsem si hledala, jestli Blatničkovi opravdu existovali. Hledala jsem na internetu i v různé literatuře, ale nic jsem nenašla. Tak bych se Vás chtěla zeptat, jestli jsou jenom vymýšlení nebo jestli opravdu žili. A taky bych se chtěla zeptat na dům, ve kterém v knížce bydleli. Bylo tam napsáno, že se tam ukrývali parašutisti, tak jsem se chtěla zeptat, kde ten dům je.
Moc děkuji za Vaši odpověď

<< 43 | 44 | 45 | 46 | 47 >>

Přidat nový příspěvek