Můžete si popovídat o čemkoliv, co vás ohledně Bářin cest do minulosti zajímá, ale jsou zakázána všechna sprostá slova!  A pozor - slovo "sranda" je také sprosté, takže ani to se tu nesmí používat.

Několik let nebylo nutno mazat příspěvky, protože všichni dokázali komunikovat slušně. Bohužel, i na Bářích webovkách se objevili truhlíci, jejich příspěvky obtěžují ostatní... A tak budu mazat.

Na kus řeči

Re: Postavy z bárovky

Veronika Válková | 12.12.2020

Milá Lucko, jsem moc ráda, že se Ti knížka líbila a že se pídíš po dalších iformacích. Blatničkovi bydleli v Biskupcově ulici v Praze 3, ale to je všechno, co ti o nich můžu prozradit v zájmu ochrany soukromí i tajemství :) Doufám, že se nebudeš zlobit.
Měj se hezky a přeju Ti pod stromeček hromadu bárovek (nebo čehokoliv jiného, co Ti udělá radost). VV

Poděkování

Ela | 08.12.2020

Dobrý den paní Veroniko Válková,
chtěla jsem vám poděkovat za vaše knížky. Moc se mi líbí. Baví mě a také mi pomáhají zahnat nudu, kterou sama doma prožívám.

Ela

Re: Poděkování

Veronika Válková | 08.12.2020

Milá Elo, moc děkuji, jsem opravdu ráda, že Tě bárovky baví. Je mi líto, že se doma sama nudíš. Nedalo by se to zahnat nějakou činností? Co kdybys začala psát vlastní příběhy? To je úžasná zábava!
VV

Re: Re: Poděkování

Ela | 09.12.2020

Děkuji za nápad. Možná něco zkusím. :)

Ela

Richard Navrátil

Anče | 07.12.2020

Dobrý den paní Válková,
Chtěla bych se Vás zeptat, zda byl Richard Navrátil skutečný nebo měl alespoň ve skutečnost nějaký předobraz. Snažila jsem se o něm něco dohledat jak v knihách, tak na internetu, ale nikde nic. Nebyl to třeba Váš učitel či profesor?
Předem děkuji za odpověď.
Anče

Re: Richard Navrátil

Veronika Válková | 07.12.2020

Milá Anče,
ne každého člověka najdeš v knihách a na internetu - de facto tam najdeš strašně málo lidí. Ovšem moc mne těší, že Tě moje knížky pudí k tomu, abys pátrala a hledala. To je super. Být zvídavý a zvědavý je nezbytný předpoklad pro každého budoucího vědce a vynálezce. A proč tak moc potřebuješ vědět, jestli Richard Navrátil existoval?
Veronika Válková

Re: Re: Richard Navrátil

Anče | 07.12.2020

Dobrý den paní Válková,
Vlastně to, jestli Richard Navrátil existoval zase tak moc vědět nepotřebuji, ale zajímá mě to. I proto, že paní Kocourková neodpověděla Báře na to, co se s ním nakonec stalo. Ovšem stejně tak neodpověděla na otázky ohledně Vojty Růžičky a Bára se to nakonec dozvěděla od něho samotného. Tak můžu doufat...
Zajímala mě i existence vikomta Filipa de la Calamette, ale ohledně té už jste sem odpovídala.
S pozdravem
Anče

Re: Re: Re: Richard Navrátil

Veronika Válková | 08.12.2020

A četla jsi už Arábii? Tam se o Richardovi něco dozvíš. VV

Re: Re: Re: Re: Richard Navrátil

Anče | 09.12.2020

Já jsem věděla, že tam bude! Arábii jsem totiž ještě nečetla, dostanu ji k Vánocům. Děkuji moc.
Anče

Re: Re: Re: Re: Re: Richard Navrátil

Bára | 10.12.2020

To nemůžeš vědět že ji dostaneš! Dárky od Ježíška jsou přece vždycky překvapení :DDDDD

<< 44 | 45 | 46 | 47 | 48 >>

Přidat nový příspěvek