Můžete si popovídat o čemkoliv, co vás ohledně Bářin cest do minulosti zajímá, ale jsou zakázána všechna sprostá slova!  A pozor - slovo "sranda" je také sprosté, takže ani to se tu nesmí používat.

Několik let nebylo nutno mazat příspěvky, protože všichni dokázali komunikovat slušně. Bohužel, i na Bářích webovkách se objevili truhlíci, jejich příspěvky obtěžují ostatní... A tak budu mazat.

Na kus řeči

Re: Re: Re: Husité

Veronika Válková | 16.01.2024

Aha, tak to jo, už tomu rozumím. Já se lekla, že Bára někde trousí tajnosti za mými zády!

Přání

Anna du violon | 04.12.2023

Ahoj Báro a Barčo,
přeji vám oběma všechno nejlepší k dnešnímu svátku.
Báro, moc ti závidím, jak zvládáš třeba po dlouhé době v minulosti návrat do školy. Že nezapomeneš to, co zrovna berete. Vím, že si před odchodem děláš poznámky, jaké máš ještě úkoly, ale co učivo? Máš na to nějakou fintu, jak to nezapomenout? Díky Anna

Re: Přání

Bára | 04.12.2023

Ahoj Ani, díkes za přání k svátku a Barče vyřídím. No, učivo... Když mně přijde že na základce je toho docela málo tak si to pamatuju no. Nebo si hrozně rychle vzpomenu, třeba když se kouknu do sešitu. Já si dělám dobrý sešity.

Chyba

Lukáš | 20.11.2023

Dobrý den paní Válková, chtěl bych se zeptat jestli když mám na konci CD (Egypt) první kapitolu knížky Karel IV. jestli to je chyba nebo jestli to tak má být.

Re: Chyba

Veronika Válková | 22.11.2023

Já nevím, zeptejte se v nakladatelství. Možná je tam jako upoutávka.

Husité

Táňa | 23.10.2023

Moc se mi líbilo nové Bařino dobrodružství. Šikovná holka, zachránila Borkovi život.

Re: Husité

Veronika Válková | 25.10.2023

Nojo, proto ji tam asi atlas poslal...

Re: Re: Husité

Táňa | 27.10.2023

Jistě. Líbilo se mi její úsilí. Chytrá a hodná holka

Knihy

Lina | 17.09.2023

Dobrý večer paní Válková chtěla bych se zeptat kdy tak bude nová anketa na téma nových knížek kouzelného atlasu?

Re: Knihy

Veronika Válková | 19.09.2023

Milá Lino, to až za dlouho, teď máme na dva roky ediční plán hotový.

<< 4 | 5 | 6 | 7 | 8 >>

Přidat nový příspěvek