Můžete si popovídat o čemkoliv, co vás ohledně Bářin cest do minulosti zajímá, ale jsou zakázána všechna sprostá slova!  A pozor - slovo "sranda" je také sprosté, takže ani to se tu nesmí používat.

Několik let nebylo nutno mazat příspěvky, protože všichni dokázali komunikovat slušně. Bohužel, i na Bářích webovkách se objevili truhlíci, jejich příspěvky obtěžují ostatní... A tak budu mazat.

Na kus řeči

Re: Na Islandu

Bára | 16.07.2020

No to víš že bych chtěla. Akorát pořád nevím jak...

Vláďovy vtipy

Hlupáček | 12.07.2020

Dobrý den, omlouvám se za tento hloupý dotaz, ale nechápu, proč se Masarykovu nádraží říká flajškraválbá
hnof. Děkuji

Re: Vláďovy vtipy

Veronika Válková | 12.07.2020

Přelož si to z němčiny

Re: Re: Vláďovy vtipy

Hlupáček | 13.07.2020

Dobrý den, našel jsem že flajškravál je sekaná, ale pořád to nechápu.

Re: Re: Re: Vláďovy vtipy

Veronika Válková | 13.07.2020

To jsi našel špatně, sekaná se určitě řekne jinak. Hledej dál a raději ne na internetu. Já Ti to opravdu neprozradím, připravila bych Tě o radost, až na to přijdeš sám.

Poděkování

Verča | 10.07.2020

Dobrý den paní spisovatelko, moc děkuji za Vaše knihy jsou úžasné.

Re: Poděkování

Veronika Válková | 11.07.2020

Jsem moc ráda, že se Ti líbí

Vyřešení atlasu

Adam | 09.07.2020

Ahoj Báro,
Přemýšlel jsem co asi budeš dělat s atlasem a příjdeš na to jak atlas funguje. Nevím jak jseš s ním daleko, teprve jsem u sv. Václava, ale určitě bys měla navštívit své přátele které v minulosti máš, nebo k nim chodit na chvíli návštěvy, když už víš na jak dlouho tam si můžeš vybrat. Nebo se podívej do doby kdy ses narodila nebo když se vaši brali. Nebo když byl Hitler malej, jak už si jednou říkala, a pokus se mu zakroutit krkem.
S pozdravem Adam.

Re: Vyřešení atlasu

Bára | 09.07.2020

Ahoj, Adame, no ještě to nemám s asi je to složitější, než jsem si myslela. Jen čti dál...

Kočičky

Julča | 05.07.2020

Milá Báro ,
když Barča leží vedle mě a přede, tak mě napadá jak se má Barča atlasová? Od polovina června máme černobílé kotě . Vypadá podobně jako tvoje Barča. Jak přežila karanténu? A nepřišlo Barče divný že jsi doma? Zkrátka napiš jak se má : )
Julča

<< 57 | 58 | 59 | 60 | 61 >>

Přidat nový příspěvek