Můžete si popovídat o čemkoliv, co vás ohledně Bářin cest do minulosti zajímá, ale jsou zakázána všechna sprostá slova!  A pozor - slovo "sranda" je také sprosté, takže ani to se tu nesmí používat.

Několik let nebylo nutno mazat příspěvky, protože všichni dokázali komunikovat slušně. Bohužel, i na Bářích webovkách se objevili truhlíci, jejich příspěvky obtěžují ostatní... A tak budu mazat.

Na kus řeči

Re: Re: Re: Re: Pražské povstání

Veronika Válková | 26.04.2020

Pokud jsi členem SKA, tak dostáváš první dvě kapitoly automaticky, nemusíš o nic psát. Pokud Ti mail nepřišel, ozvi se do Grady - možná to posílají postupně, členů je hodně.

Re: Re: Re: Re: Re: Pražské povstání

Erik | 27.04.2020

Aha díky já jsem členem SKA možná už to teď na mailu mám. Jinak díky moc Vám i Magde

Re: Pražské povstání

Veronika Válková | 26.04.2020

To jsem moc ráda! Napiš mi, až budeš mít knížku přečtenou, jak se Ti líbila.

Překlep

Bětka | 25.04.2020

Dobrý den, právě čtu knihu Mezi indiány. Nevím jestli to víte ale na straně 22 na 4. řádku máte překlep. Místo indiáni tam je inidáni.

Re: Překlep

Ver | 26.04.2020

Milá Bětko, odepisovala jsem Ti, ale nějak se to tu neobjevilo... Psala jsem, že se snažíme všechny literní chyby vychytávat a opravovat v dotiscích. Je možné, že už je chyba opravená, ale Tobě se dostalo do rukou první vydání. Každopádně děkuji a předám paní redaktorce.

Soutěž na rádiu Junior

Nela | 20.04.2020

Dobrý den, ráda bych se zeptala na soutěž v rádiu Junior. Jedinou otázku na posluchače, kterou jsem zaznamenala, byla, jestli je v našem okolí nějaká fontána. Je toto soutěžní otázka? (Já bydlím v Čerčanech u Benešova, nejbližší je až ve Vlašimi.)
Předem děkuji za odpověď,
Nela

Re: Soutěž na rádiu Junior

Veronika Válková | 21.04.2020

Milá Nelo, to já nevím, já jsem celý pořad neslyšela, byla jsem na telefonu jenom těch pár minut, co jsem mluvila. To by ses musela zeptat přímo v Rádiu Junior, jak to organizovali.

Nová kniha

Karluš | 17.04.2020

Dobrý de, chtěla bych se zeptat, kdy vyjde nová kniha.

Děkuju Karluš

Re: Nová kniha

Veronika Válková | 17.04.2020

Milá Karlo,
v pondělí to budou dva týdny, co odešla do tiskárny. Většinou to trvá týdny tři nebo čtyři. Já myslím, že nejpozději na začátku května.

Doloženo či domyšleno

Filip | 10.04.2020

Dobrý den
Chtěl bych se zeptat na dceru svatého Václava, co je ve vašich knihách historicky doloženo a co doplnělo, mě totiž počátky přemyslovců a jejich rodinné spojky velice zajímají.
Děkuji za odpověď

<< 63 | 64 | 65 | 66 | 67 >>

Přidat nový příspěvek