Můžete si popovídat o čemkoliv, co vás ohledně Bářin cest do minulosti zajímá, ale jsou zakázána všechna sprostá slova!  A pozor - slovo "sranda" je také sprosté, takže ani to se tu nesmí používat.

Několik let nebylo nutno mazat příspěvky, protože všichni dokázali komunikovat slušně. Bohužel, i na Bářích webovkách se objevili truhlíci, jejich příspěvky obtěžují ostatní... A tak budu mazat.

Na kus řeči

svět knihy

Anička2 | 12.05.2019

Dobrý den paní Válková,
Taky se mi strašně líbilo na světě knihy zvláště když mi máma pak koupila Japonsko : )

Re: svět knihy

Veronika Válková | 13.05.2019

Tak to jsem ráda a doufám, že se Ti Japonsko bude moc líbit.

Re: Re: svět knihy

Anička2 | 13.05.2019

Včera ráno jsem ho dočetla a moc se mi líbilo : )

Re: Re: Re: svět knihy

Veronika Válková | 13.05.2019

Tak to Ti ta knížka dlouho nevydržela :D Hlavně že se líbila!

Oslava

Kačka | 11.05.2019

Paní Válková,ta oslava 20. Bárovky byla super!!! Doufám že se mi podaří přijet i na další výročí a zase se setkáme.
Vaše Kačka

Re: Oslava

Veronika Válková | 11.05.2019

Já jsem si to taky moc užila, i když by bylo fajn mít víc času, abychom si krom podepisování mohli třeba i popovídat, ale holt to jinak nešlo. Tak příští rok!

Svět knihy

Anička2 | 10.05.2019

Dobrý den paní Válková,
Přečetla jsem si ,že když jsem členkou společenství kouzelného atlasu ,mám vstup na některé veletrhy zdarma. Chtěla bych se zeptat jestli i na zítřejší svět knihy je pro členy vstup zdarma ?????

Re: Svět knihy

Veronika Válková | 11.05.2019

Aničko, s podobnými dotazy se obracej na adresu ska@grada.cz, o tom, na které veletrhy bude vstupné zdarma, já přehled nemám. Ale Svět knihy to určitě není, to bys tu informaci už dostala.

Kniha

Erik B | 08.05.2019

No taky bych rád napsal knihu, ale nějakou popisnou například o významný osobnostech světových dějin.Ale zatím jsem jenom na začátku:)

kniha

Anička | 07.05.2019

Dobrý den paní Válková,
já jsem dnes dopsala svou knihu a má padesát stran.Je užasná.
Podle mě.Nashledanou a snad to někoho poťeší.

<< 6 | 7 | 8 | 9 | 10 >>

Přidat nový příspěvek