Můžete si popovídat o čemkoliv, co vás ohledně Bářin cest do minulosti zajímá, ale jsou zakázána všechna sprostá slova!  A pozor - slovo "sranda" je také sprosté, takže ani to se tu nesmí používat.

Několik let nebylo nutno mazat příspěvky, protože všichni dokázali komunikovat slušně. Bohužel, i na Bářích webovkách se objevili truhlíci, jejich příspěvky obtěžují ostatní... A tak budu mazat.

Na kus řeči

Re: Re: SKA

Veronika Válková | 23.06.2019

Milá Aničko,
teď vlastně nevím, proč mi to píšeš. Kdo a proč se do SKA přihlásí, já přece nemůžu ovlivnit. Jestli si myslíš, že je špatně, že se tam Tvoje kamarádka přihlásila, aniž bárovky čte, řekni to jí, ne mně. Existuje takové moudré úsloví: pokud se Ti něco nelíbí, jdi a VHODNOU formou usiluj o změnu. Žalovat na kamarádku mně, která ji ani nezná a se situací nemůže nic udělat, vhodná forma není. Jediné, čeho jsi tím dosáhla, je, že vím, že se do klubu hlásí i děti, které knihy neznají, a mrzí mne to. Říct kamarádce, že to, co dělá, nepokládáš za správné (čestné, férové...), to naopak vhodná forma je. Možná by se zastyděla a už by nikdy nic takového neudělala. A nebo ji ten balíček přivede ke čtení bárovek a bude je mít stejně ráda jako Ty, a to by bylo fajn, nemyslíš? Bez bárovek si balíček stejně moc neužije...

Re: Re: Re: SKA

Anička | 24.06.2019

To je pravda.Nikomu nedávám šanci.
nashledanou:)

Taháky

Kačka | 21.06.2019

Vážená paní Válková, chtěla jsem se zeptat na sběratelské taháky. Dnes jsem obdržela balíček s kouzelným atlasem. V balení bylo 6 taháků. Chtěla bych se zeptat, jakým způsobem bych mohla získat i ostatní. Děkuji Kačka

Re: Taháky

Veronika Válková | 21.06.2019

Milá Kačko, zeptej se v Dětském knižním klubu nakladatelství Grada (kontakt najdeš na webu nakladatelství). Přikládají taháky k objednávkám a tak.

Jen tak

Petr | 20.06.2019

Ahoj Báro

Máš se dobře? Teď čtu boj o Ameriku a je to dost dobrý. Už se těším na novou bárovku. Řekni paní Válkové ať někdy zajede do Třebíče.Měj se dobře ahoj

Re: Jen tak

Bára | 20.06.2019

Ahoj Petře mám se super. v Pondělí a v Úterý jedeme na školní výlet a v úterý budeme jezdit na kánoích jako já v Americe, tak to se fakt těším.

Re: Re: Jen tak

Veronika Válková | 20.06.2019

Ahoj, Petře,
v Třebíči už jsem byla několikrát, měla jsem tam i besedy v městské knihovně. Moc se mi líbí bazilika.

Re: Re: Jen tak

Petr | 21.06.2019

Kam jedete my jsme byly v křižanově

Re: Re: Re: Jen tak

Bára | 21.06.2019

na Vltavu a nevím jak se to tam jmenuje

SKA

Sára | 19.06.2019

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jestli nevíte, kdy dorazí balíčky SKA. Už se nemůžu dočkat! :-)

<< 7 | 8 | 9 | 10 | 11 >>

Přidat nový příspěvek