Můžete si popovídat o čemkoliv, co vás ohledně Bářin cest do minulosti zajímá, ale jsou zakázána všechna sprostá slova!  A pozor - slovo "sranda" je také sprosté, takže ani to se tu nesmí používat.

Několik let nebylo nutno mazat příspěvky, protože všichni dokázali komunikovat slušně. Bohužel, i na Bářích webovkách se objevili truhlíci, jejich příspěvky obtěžují ostatní... A tak budu mazat.

Na kus řeči

Re: Irokézové

Bára | 29.06.2019

Ahoj, Annemarie,
teda Ty máš krásný jméno takový, vznešený. Jako třeba Marie Anna nebo Marie Kristina a tak. Hele na půdě je spíš takový zajímavý haraburdí jako u babi jizerský, takže to moc neprolejzám protože, když tam jsem, tak jdu do atlasu. No to oblečení, já myslím, že není kočky Barči, protože ona je asi v tomhle světě fakt kočka a navíc je to všechno stejná móda, ne jako třeba něco středověký a něco s krinolínou a tak. A s atlasem máš pravdu, taky jsem si všimla, že to nejsou nějaký "jen tak" výlety. Bude za tím něco víc. A to, jak Barča - teda Šepétu pecútu říkala, že se dobře učím... no je to tajuplný.

Re: Re: Irokézové

Barča | 10.07.2019

Ahoj Báro,
možná tím myslela že jsi to tam zvládla skoro bez její pomocí. Dřív Ti dávala víc nápověd.

Boj o Ameriku

Magdalena Oesterreicher | 29.06.2019

Dobrý den,
všechny Bárovky se mi moc líbí. Nejlepší je asi Boj o Ameriku, jak se setkala s Vojtou a Georgine. Byla bych ráda kdyby se s nimi setkala ještě někdy.
Děkuji Magdalena

Re: Boj o Ameriku

Veronika Válková | 29.06.2019

Milá Magdo, jsem ráda, že se Ti bárovky líbí. Bára by určitě byla také ráda, kdyby se s Vojtou ještě někdy setkala. Myslím, že jakmile zjistí, jak používat atlas podle svých přání, vydá se za ním. Otázka je, kdy to zjistí...

SKA

Anička | 23.06.2019

Dobrý den p. Válková,
Má kamarádka se dnes přihlásila do SKA.,a to nepřečetla ani jednu Bárovku. (nepočítám nedočtenou M. T.) Já nemyslím l, že je to dobře.
Přihlásila se totiž kvůli balíčku.
Měla by aspoň číst bárovky.Jsou lepší než jakýkoli balíček.

Re: SKA

Anička | 23.06.2019

Nemyslím - toho l za tím si nevšímejte.

Re: Re: SKA

Veronika Válková | 23.06.2019

Milá Aničko,
teď vlastně nevím, proč mi to píšeš. Kdo a proč se do SKA přihlásí, já přece nemůžu ovlivnit. Jestli si myslíš, že je špatně, že se tam Tvoje kamarádka přihlásila, aniž bárovky čte, řekni to jí, ne mně. Existuje takové moudré úsloví: pokud se Ti něco nelíbí, jdi a VHODNOU formou usiluj o změnu. Žalovat na kamarádku mně, která ji ani nezná a se situací nemůže nic udělat, vhodná forma není. Jediné, čeho jsi tím dosáhla, je, že vím, že se do klubu hlásí i děti, které knihy neznají, a mrzí mne to. Říct kamarádce, že to, co dělá, nepokládáš za správné (čestné, férové...), to naopak vhodná forma je. Možná by se zastyděla a už by nikdy nic takového neudělala. A nebo ji ten balíček přivede ke čtení bárovek a bude je mít stejně ráda jako Ty, a to by bylo fajn, nemyslíš? Bez bárovek si balíček stejně moc neužije...

Re: Re: Re: SKA

Anička | 24.06.2019

To je pravda.Nikomu nedávám šanci.
nashledanou:)

Taháky

Kačka | 21.06.2019

Vážená paní Válková, chtěla jsem se zeptat na sběratelské taháky. Dnes jsem obdržela balíček s kouzelným atlasem. V balení bylo 6 taháků. Chtěla bych se zeptat, jakým způsobem bych mohla získat i ostatní. Děkuji Kačka

Re: Taháky

Veronika Válková | 21.06.2019

Milá Kačko, zeptej se v Dětském knižním klubu nakladatelství Grada (kontakt najdeš na webu nakladatelství). Přikládají taháky k objednávkám a tak.

<< 79 | 80 | 81 | 82 | 83 >>

Přidat nový příspěvek