Můžete si popovídat o čemkoliv, co vás ohledně Bářin cest do minulosti zajímá, ale jsou zakázána všechna sprostá slova!  A pozor - slovo "sranda" je také sprosté, takže ani to se tu nesmí používat.

Několik let nebylo nutno mazat příspěvky, protože všichni dokázali komunikovat slušně. Bohužel, i na Bářích webovkách se objevili truhlíci, jejich příspěvky obtěžují ostatní... A tak budu mazat.

Na kus řeči

Návrhy na knížky

Kluci a holky z 2.A | 13.04.2024

Dobrý den, paní Veroniko Válková tyto návrhy Vám posílají kluci a holčičky z 2.A : - že by se Bára setkala se svým oblíbením
autorem písní hraních na klavíru např.
Antoniem Vivaldim
- že by mohla putovat z Cyrilem a Metodějem
- že by se mohla ocitnout v době Inků


Re: Návrhy na knížky

Veronika Válková | 13.04.2024

Milé holčičky a kluci ze druhé A - vy už čtete bárovky? To jste tedy hejno šikulek a šikulů! Děkuji moc za nápady. Jednu věc vám prozradím - v době Cyrila a Metoděje už Bára byla a já o tom chystám knížku, ale nejdřív musím napsat tři další, takže než napíšu tuhle, vy budete určitě ve čtvrté nebo v páté třídě. Mějte se hezky!

Vikingové- Záhada rohatých přileb

Zuzana Včeláková | 10.04.2024

Dobrý den paní spisovatelko, chtěla bych se zeptat jestli se Illugi vyskytuje jinde než ve Vikinzích- záhada rohatých přileb.
Dopředu děkuji za odpověď.

Re: Vikingové- Záhada rohatých přileb

Veronika Válková | 10.04.2024

Milá Zuzko, ano, vyskytuje. Ale neprozradím ve které. To by nebylo žádne dobrodružství. Když je přečteš všechny, něco se o něm a o Báře ještě dozvíš.

Ötzi

Amálie | 09.04.2024

Dobrý den paní spisovatelko Veroniko Válková.
Napadlo mě že by jstemohla napsat knížku o Ötzim = tedy také zvaném Ledový muž, jistě jste o něm někdy slyšela.
P.S. Přečetla jsem od Vás nejméně dvacet knih možná i víc

Re: Ötzi

Amálie | 09.04.2024

jstemohla = jste mohla

Re: Re: Ötzi

Veronika Válková | 09.04.2024

Milá Amálko, Ötziho samozřejmě znám. Ale psát se mi o něm nechce, je moc zprofanovaný. Krom analýzy kosterních pozůstatků se o něm nic neví, takže bych si musela stejně všechno vymyslet, a to si to můžu vymyslet i o úplně fiktivní postavě, proč zrovně o něm, že? To je jako bych se v Pompejích snažila naroubovat nějaký příběh na kosterní pozůstatky v některých domech. Mně to připadá takové samoúčelné. Jinak jsem pochopitelně ráda, že Tě moje knížky baví,a doufám, že při dvaceti nezůstane!

Re: Re: Re: Ötzi

Amálie | 09.04.2024

Chápu paní spisovatelko jen mě to napadlo.
Věřím že si celou sérii dočtu a těším se na pokračování ať bude o čemkoliv

Re: Re: Re: Re: Ötzi

Veronika Válková | 09.04.2024

Jasně - já jsem ráda, když mi čtenáři píšou nápady. Někdy se nepotkáme (třeba fakt nebudu psát o Sisi nebo o Titaniku), někdy je to inspirativní. Kdybys měla zase někdy nějaký nápad, klidně napiš. A užívej si bárovky.

Re: Re: Re: Re: Re: Ötzi

Amálie | 10.04.2024

Dobře paní spisovatelko.
Bárovky si užívám naplno.
Děkuji moc za inspirativní četbu
(teď před pár dny jsem dočetla Terezínské ghetto

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek