Můžete si popovídat o čemkoliv, co vás ohledně Bářin cest do minulosti zajímá, ale jsou zakázána všechna sprostá slova!  A pozor - slovo "sranda" je také sprosté, takže ani to se tu nesmí používat.

Několik let nebylo nutno mazat příspěvky, protože všichni dokázali komunikovat slušně. Bohužel, i na Bářích webovkách se objevili truhlíci, jejich příspěvky obtěžují ostatní... A tak budu mazat.

Na kus řeči

Re: Další cesta

Bára | 13.01.2019

Já už sem tam byla akorát nevím jestli a kdy to paní Válková napíše

Postele

Lenka | 12.01.2019

Ahoj Báro, vzpomínáš si, jak vypadaly postele (nebo lůžka či něco podobného), když jsi byla u sv. Václava? Moc bys mi pomohla, potřebuju to do školy. Předem děkuju za odpověď.
Zdraví
Tvá oddaná čtenářka
Lenka

Re: Postele

Bára | 12.01.2019

No normálně takový dřevěný byly

Re: Re: Postele

Lenka | 16.01.2019

Tak díky

Atlas

Barča | 12.01.2019

Ahoj Báro,
kdybys mela sourozence, cestovala bys s ním do minulosti (samozřejmě až vyroste) ????

Myslíš, že někdy zjistíš jak atlas funguje???
Přece, když jsi byla v sedmileté válce poprvé šáhlas na první stranu a podruhé na poslední.

Re: Atlas

Bára | 12.01.2019

N o já nevím, kdybych měla ségru takovou jako bych chtěla, teda jednovaječné dvojče, tak bych asi cestovala s ní. No to si piš že zjistím, jak ten atlas funguje, todleto já nevzdám!!!!! Akorát začínám mít pocit, že v tom je úplně něco jinýho než logika.

Co Vodenkovi?

Katka | 12.01.2019

Dobrý den paní Válková. Nevíte jestli má Bára v úmyslu v příští knížce zjišťovat co mají Vodenkovi a Holečkovi (tedy i Bára) společného?

Re: Co Vodenkovi?

Veronika Válková | 12.01.2019

Milá Katko, Bára by ráda, ale bohužel se nedostane do Jizerských, aby se na to mohla vyptat...

Nápad na cestu

Filip | 11.01.2019

Dobrý den paní Válková, napadl mě nápad na další cestu, například do doby ukřižování Ježíše Krista, vím že je to spíše pro věřící, ale když už se Bára zmínila že byla pokřtěna tak by se jí hodily ty hodiny katechismu u Marie Terezie.

Pokud nápad uvážíte budu moc rád. Filip

Re: Nápad na cestu

Veronika Válková | 12.01.2019

Děkuju za nápad, Filipe, ale atlasu Bára pořád ještě poroučet neumí, takže si cesty neplánuje, vždycky napjatě čekáme, odkud se vrátí tentokrát...

<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>

Přidat nový příspěvek