POZOR SOUTĚŽ!!!!

Nakladatelství Grada vyhlašuje pro třídy a školní družiny soutěž s Bárou!!! Rychle si přečtěte podmínky, soutěž končí 31. prosince!!!

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

15. ledna 2019 se můžete přijít podívat na naše gymnázium. Dopoledne je možné navštívit výuku a odpoledne budou prezentace jednotlivých předmětů a také zaměření studia (všeobecné, výtvarné a s rozšířenou výukou německého jazyka). Jsme gymnázium šestileté, takže pokud jste v sedmé třídě a bydlíte v Praze či v dojezdové vzdálenosti, můžete uvažovat o tom, že si k nám podáte přihlášku.

 

NOVINKY A KOMENTÁŘE

Fotoreportáž z Bruselu

Tady se můžete podívat na první fotoreportáž z besed v Bruselu - tuhle jsme uspořádali pro děti z České školy bez hranic. Jsou z bilingvních rodin, češtinu mají až jako druhý mateřský jazyk, a v ČŠBH si ji zdokonalují.

Falešné ovoce

Normálně paní Válková mě teda pěkně doběhla. Oni teďka byli s panem Koplem v Bruselu, protože je pozvali do dvou škol vyprávět o knížkách o mně. Ale pochopitelně MNĚ naši letět nedovolili, protože by mě museli uvolnit v pátek ze školy, a vpátek máme matiku a češtinu a ájinu a to by se teda...

Záznamy z rozhlasu

Vytvořili jsme novou podstránku v sekci "O nás", kde si můžete poslechnout dvě interview s Veronikou Válkovou po telefonu. Jmenuje se Záznamy z rozhlasu.
<< 34 | 35 | 36 | 37 | 38 >>

Check this out on Chirbit