POZOR SOUTĚŽ!!!!

Nakladatelství Grada vyhlašuje pro třídy a školní družiny soutěž s Bárou!!! Rychle si přečtěte podmínky, soutěž končí 31. prosince!!!

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

15. ledna 2019 se můžete přijít podívat na naše gymnázium. Dopoledne je možné navštívit výuku a odpoledne budou prezentace jednotlivých předmětů a také zaměření studia (všeobecné, výtvarné a s rozšířenou výukou německého jazyka). Jsme gymnázium šestileté, takže pokud jste v sedmé třídě a bydlíte v Praze či v dojezdové vzdálenosti, můžete uvažovat o tom, že si k nám podáte přihlášku.

 

NOVINKY A KOMENTÁŘE

Fanfára pro mě!

Paní Válková složila fanfáru na počest vydání desáté knížky o mých cestách do minulosti. Úplně dole na stránce je takové šedivé okno, ve kterém se to dá přehrát. Mně se to moc líbí, trochu mi to připomíná hudbu z doby Marie Terezie. Musím se to naučit na piáno, teda jestli mi paní Válková půjčí...

Atlasová vzpoura

Dneska jsme jeli na velký nákup do hypermarketu. Tak jsem se radši nechala odložit v knihkupectví, protože mamka si sice vždycky udělá nákupní seznam, ale pak se hodí ještě tohleto a támhleto a je to nekonečný, ale když já chci koupit ještě jogurtovou milku nebo gumídky, tak to zase ne. No a jak...

Nová mapa

Jukněte sem, tady je krásná nová mapa, kde uvidíte, kam už se všude Bára dostala. Nejdřív si tenhle článek rozklikněte do většího okna, pak se vám zobrazí odkaz.
<< 35 | 36 | 37 | 38 | 39 >>

Check this out on Chirbit