Můžete si popovídat o čemkoliv, co vás ohledně Bářin cest do minulosti zajímá, ale jsou zakázána všechna sprostá slova!  A pozor - slovo "sranda" je také sprosté, takže ani to se tu nesmí používat.

Několik let nebylo nutno mazat příspěvky, protože všichni dokázali komunikovat slušně. Bohužel, i na Bářích webovkách se objevili truhlíci, jejich příspěvky obtěžují ostatní... A tak budu mazat.

Na kus řeči

kniha

Anička | 07.05.2019

Dobrý den paní Válková,
já jsem dnes dopsala svou knihu a má padesát stran.Je užasná.
Podle mě.Nashledanou a snad to někoho poťeší.

Re: kniha

Veronika Válková | 07.05.2019

Milá Aničko, gratuluju! Je vidět, že máš radost z toho, co se Ti podařilo. To je dobře. Člověk by měl psát knihy v první řadě pro svoje potěšení. Jestli se bude líbit druhým, to už je jen takový bonus. Hlavně si ten příběh musí užít autor. Nakreslila sis i ilustrace?
Nezapomeň si do knížky napsat přesné datum, kdy jsi ji dopsala. Já jsem si to u té svojí první také napsala. No a za pár let si ji přečti znova, a jestli Ti pořád bude připadat úžasná (držím palce, aby ano), hledej nakladatelství :)

Re: Re: kniha

Anička | 09.05.2019

Nakreslila.To je užasne,že o mně někdo ví už i v Praze!A zrovna vy.

děkuji Anička

Re: Re: Re: kniha

Veronika Válková | 09.05.2019

No, vždyť sis to zařídila tím, že jsi mi napsala, tak to asi není nic překvapivého ani úžasného...?

Re: Re: Re: Re: kniha

Anička | 14.05.2019

Je.Já bydlím na druhé straně republiky,proto.

dotaz

telátko | 01.05.2019

Vážená paní Válková,
chtěla bych se zeptat, zda se fotka do společenství kouzelného atlasu nezneužívá.Zjímá mě to:)

Re: dotaz

Anička | 01.05.2019

Proč telátko?

Re: Re: dotaz

Veronika Válková | 01.05.2019

To je přeci jasné, proč telátko. Protože se bojí uvést svoje jméno a protože má dotazy hodné telátka. Jak - a hlavně PROČ - by se ta fotka měla zneužívat? Mně tedy ten dotaz urazil.

Re: Re: Re: dotaz

Anička | 03.05.2019

Aha

mezopotámie

Anička | 26.04.2019

Dobrý den!Moc děkuji za novou knížku-Mezopotámie.Moc se mi líbí.Dnes jsem ji dočetla.Četla jsem ji dva dny.Já nečtu rychle,já knihu prožívám a čtu pozorně.Obálka vypadá SKVĚLE a obrázky v knize ještě líp.
Za mě hluboká poklona.

<< 86 | 87 | 88 | 89 | 90 >>

Přidat nový příspěvek