Můžete si popovídat o čemkoliv, co vás ohledně Bářin cest do minulosti zajímá, ale jsou zakázána všechna sprostá slova!  A pozor - slovo "sranda" je také sprosté, takže ani to se tu nesmí používat.

Několik let nebylo nutno mazat příspěvky, protože všichni dokázali komunikovat slušně. Bohužel, i na Bářích webovkách se objevili truhlíci, jejich příspěvky obtěžují ostatní... A tak budu mazat.

Na kus řeči

řím

Petr | 07.04.2019

ahoj Báro včera jsem dočetl knížku o římu a abych pravdu řek tak bych otrokem nemohl být protože bych to nezvládl

Re: řím

Bára | 08.04.2019

no to si jenom myslíš. Kdybys musel, tak bys to zvládnul. Všichni to zvládli. A když to nezvládli, tak je buď prodali horšímu pánovi nebo zabili. TAk bys měl dost motivaci to zvládat.

Kdy vyjde nová knížka ?

Petr | 06.04.2019

Hezký den paňí Válková .

Mohl bych se vás zeptat ?Kdy vyjde nová knížka?
Vaše knížky mě moc baví a chtěl bych aby vás moje škola pozvala na besedu. Moc se těším na novou knížku.

předem děkuji za odpověď

Re: Kdy vyjde nová knížka ?

Veronika Válková | 06.04.2019

Milý Petře, jak je psáno na hlavní stránce, všechno by mělo přijít z tiskárny 18. dubna. V knihkupectvích to bude tedy asi po Velikonocích, ale na stránkách nakladatelství Grada můžeš objednat knížku už teď.

Re: Re: Kdy vyjde nová knížka ?

Petr | 07.04.2019

Moc děkuji za odpověď a hned s jdu zeptat rodičů jestli si ji můžu objednat

Re: Re: Re: Kdy vyjde nová knížka ?

Veronika Válková | 08.04.2019

Držím palce, aby Ti to dovolili.

Barča

Erik B | 04.04.2019

Dobrý den paní Válková,
chtěl bych se jenom zeptat, jestli se dá přes "na kus řeči" komunikovat s Barčou nebo třeba hraběnkou von Katzenburg.Mě by totiž hodně zajímalo jestli by odpověděla na otázky typu-Kde se vzal atlas atd.
Předem děkuji za odpověď

Erik

Re: Barča

Veronika Válková | 04.04.2019

Milý Eriku,
vzhledem k tomu, že Barča je kočka, tak by Ti toho asi moc nepověděla. A hraběnka von Katzenburg žila v 18. století, tam internet zavedený není...

Autogramiáda

Lukáš | 04.04.2019

Dobrý večer paní Válková,
chtěl bych se zeptat, jestli byste někdy nepřijela do Brna pořádat autogramiádu. A kdyby ano, tak kdy a kde (ve kterém knihkupectví nebo knihovně)? Já i moje sestra vaše Bárovky zbožňujeme. Jenom je špatné, že všechny máme jenom jednou.

Předem moc děkuji za odpověď,
Lukáš

Re: Autogramiáda

Veronika Válková | 04.04.2019

Milý Lukáši,
do brna na autogramiádu přijedu, pokud ji tam někdo zorganizuje. Zatím jsem žádné pozvání nedostala. Já sama takovéhle akce nepořádám, to by muselo nějaké knihkupectví nebo podobná organizace. Samozřejmě mě moc těší, že Tebe i Tvou sestru bárovky baví. Nojo, mít je společně se sestrou, to je handrkování, viď? Tak ať se vám líbí i ty další!

<< 90 | 91 | 92 | 93 | 94 >>

Přidat nový příspěvek