Můžete si popovídat o čemkoliv, co vás ohledně Bářin cest do minulosti zajímá, ale jsou zakázána všechna sprostá slova!  A pozor - slovo "sranda" je také sprosté, takže ani to se tu nesmí používat.

Několik let nebylo nutno mazat příspěvky, protože všichni dokázali komunikovat slušně. Bohužel, i na Bářích webovkách se objevili truhlíci, jejich příspěvky obtěžují ostatní... A tak budu mazat.

Na kus řeči

Indie

ČTENÁŘ | 18.05.2024

Dobrý den paní Válková,
všiml jsem si jedné nesrovnalosti.V knize o Indii je několikrát zmíněn seriál teorie velkého třesku. V knihách je také popsáno, že Bářini rodiče dost dbají na její výchovu. Zajímá mě tedy, odkud seriál Bára zná, protože pochybuji, že by ji rodiče nechali koukat se na seriál pro dospělé.

Re: Indie

Veronika Válková | 18.05.2024

Milý "čtenáři",
zaprvé, je nevychovanost se nepředstavit. Zadruhé, Teorie velkého třesku není seriál mládeži zakázaný, a pokud Bára sleduje seriál s rodiči, kteří mohou objektivně vyhodnotit, který díl je pro ni vhodný a který ne, je to v naprostém pořádku.

Rodiče

Xdddd | 11.05.2024

Báro co kdyby si vaši koupili knihu od paní Válkové?

Re: Rodiče

Bára | 11.05.2024

No proč by si ji nekoupili? Jako myslíš, že nevědí, že to paní Válkové vykládám? Jestli ty knížky čteš, tak víš, že se odehrávají mezi mýma dvanáctýma narozeninama a vánocema a vycházejí už víc než deset let. Tak co ti z toho vyplývá?

Re: Re: Rodiče

Terez | 12.05.2024

No ale v to případě vědí i o atlase, tak nevím, přoč jsi sem nedávno psala, že kdyby náhodou vyklízeli půdu, tak si ten atlas schováš do pokoje pod postel, aby ho nenašli.

Re: Re: Re: Rodiče

Bára | 12.05.2024

Protože proto :)

Re: Re: Re: Re: Rodiče

Terez | 12.05.2024

Jasně, hned je mi to jasnější.

Odpočinek

Andie | 11.05.2024

Báro pojedete někam na dovolenou ?

Re: Odpočinek

Bára | 11.05.2024

Asi jooo naši se eště nedomluvili kam

Otázky

Anonymka | 10.05.2024

Báro nechtěla bys vydat svůj cestovní deník? A taky se tě chci zeptat ona je teta Mirka věřící?

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek