Můžete si popovídat o čemkoliv, co vás ohledně Bářin cest do minulosti zajímá, ale jsou zakázána všechna sprostá slova!  A pozor - slovo "sranda" je také sprosté, takže ani to se tu nesmí používat.

Několik let nebylo nutno mazat příspěvky, protože všichni dokázali komunikovat slušně. Bohužel, i na Bářích webovkách se objevili truhlíci, jejich příspěvky obtěžují ostatní... A tak budu mazat.

Na kus řeči

Rodiče

Xdddd | 11.05.2024

Báro co kdyby si vaši koupili knihu od paní Válkové?

Re: Rodiče

Bára | 11.05.2024

No proč by si ji nekoupili? Jako myslíš, že nevědí, že to paní Válkové vykládám? Jestli ty knížky čteš, tak víš, že se odehrávají mezi mýma dvanáctýma narozeninama a vánocema a vycházejí už víc než deset let. Tak co ti z toho vyplývá?

Re: Re: Rodiče

Terez | 12.05.2024

No ale v to případě vědí i o atlase, tak nevím, přoč jsi sem nedávno psala, že kdyby náhodou vyklízeli půdu, tak si ten atlas schováš do pokoje pod postel, aby ho nenašli.

Re: Re: Re: Rodiče

Bára | 12.05.2024

Protože proto :)

Re: Re: Re: Re: Rodiče

Terez | 12.05.2024

Jasně, hned je mi to jasnější.

Odpočinek

Andie | 11.05.2024

Báro pojedete někam na dovolenou ?

Re: Odpočinek

Bára | 11.05.2024

Asi jooo naši se eště nedomluvili kam

Otázky

Anonymka | 10.05.2024

Báro nechtěla bys vydat svůj cestovní deník? A taky se tě chci zeptat ona je teta Mirka věřící?

Re: Otázky

Bára | 10.05.2024

No můj cestovní deník vydává paní Válková, já jí to všechno vyprávím a ona topak podle toho napíše. Já teda tetu nehlídám, jestli se modlí :D

Re: Re: Otázky

Anonymka | 11.05.2024

No myslela jsem i tvoje obrázky co jsi si malovala ale díky

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek