Re: Otázky

Bára | 27.04.2023

Čau Leni,
hele taky to teda budu číslovat jo.
1. No to nevím, to mě vlastně nikdy nenapadlo. Já vlastně nevím jak kočkám běží čas. Jako určitě roční kočka není tak nemožná jako roční mimino, ale jestli je rozdíl mezi pětiletou a desetiletou kočkou nevím. Třeba se jim pak zastaví čas a už nestárnou.
2. Já si nemyslím, že je náš dům kouzelný. Akorát teda ten atlas a ta hlavička na zábradlí a na klice u vchodových dveřích, ale jinak je normální. No asi můj pokojíček protože je velký a půda protože je tam fůra krámů.
3. No to taky nevím protože když jsem Terce chtěla atlas ukázat tak mě k němu Barča vůbec nepustila a strašně na nás syčela tak to asi ani nikdy nebudu moct vyzkoušet.
4. No už si myslím, že tam moc nějaký systém a logika není. Že je to asi jako s křišťálovou koulí. Protože to se říká že takový ty opravdu věštci jí vlastně nepotřebují, když se to naučí, a vidí do budoucnosti bez ní, ale ty co to ještě moc neuměj tak do ní musej čučet. Tak nevím. Třeba je atlas jen taková berlička pro začátečníky. Když z minulosti to jde bez atlasu, žejo... No a nebo je to úplně jinak.

Přidat nový příspěvek