Můžete si popovídat o čemkoliv, co vás ohledně Bářin cest do minulosti zajímá, ale jsou zakázána všechna sprostá slova!  A pozor - slovo "sranda" je také sprosté, takže ani to se tu nesmí používat.

Několik let nebylo nutno mazat příspěvky, protože všichni dokázali komunikovat slušně. Bohužel, i na Bářích webovkách se objevili truhlíci, jejich příspěvky obtěžují ostatní... A tak budu mazat.

Na kus řeči

Společenství kouzelného atlasu

Lina | 12.02.2024

Dobrý den paní Válková jen bych se chtěla zeptat kdybych si chtěla zakoupit členství kouzelného atlasu a mám všechny knihy koupené jde si tedy koupit členství?
Děkuji za odpověď Lina

Re: Společenství kouzelného atlasu

Veronika Válková | 12.02.2024

Milá Lino,
členství ve Společenství kouzelného atlasu není placené a vůbec nezáleží na tom, kolik knížek jsi přečetla nebo koupila. Prostě - když se do Společenství chceš přihlásit, tak se přihlásíš. Stačí když klikneš na odkaz v sekci "Společenství kouzelného atlasu" a všechno se dozvíš.

Noví husiti

Gabča | 08.02.2024

Dobrý den, paní Válková,
dočetla jsem novou husitskou bárovku a jsem z ní úplně nadšená. Jsem moc ráda, že se Bára zase potkala s Borkem a že mu zachránila život. A taky mám radost z toho, že jste tady napsala, že si myslíte, že se s ním Bára nepotkala naposledy. Už se moc těším!
Vaše čtenářka Gabča

Re: Noví husiti

Veronika Válková | 09.02.2024

Milá Gabčo,
mám radost, že Tě nová bárovka potěšila. Upřímně - doufala jsem, že se potkají za jiných okolností a že spolu stráví víc času, ale hlavně že to s Borkem dobře dopadlo.

Kniha

Miri | 31.01.2024

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, kdy (zhruba) vyjde nová kniha. Už se na ni moc těším.
Předem děkuji za odpověď.

Re: Kniha

Veronika Válková | 31.01.2024

Milá Miri,
s novou knihou počítáme na Svět knihy, takže nejpozději v květnu.

Jákání :-)

Veru | 28.01.2024

Ahoj Báro,
hodně mě zaujaly Tvoje jazykové úvahy o tykání, vykání, onkání... a řekla bych, že jde i jákat. Když se navzájem povzbuzujeme na závodech (biatlon), fandíme si výkřiky: „Jedu! Makám, makám! Dávám, dávám, dávám! Jedu na ty nohy!" Většinou se tedy tyká (Pojď! Pojď! Dávej! Dupej!), ale i tohle se tam často objeví.
Tak jsem jen chtěla trochu přispět do Tvé jazykové příručky. :-)
Měj se krásně a pohlaď za mě Barču.
Veru

Re: Jákání :-)

Bára | 28.01.2024

Čau Veru,
no to je pravda. Takhle řvou trenéři a podle taťky taky zupáci na vojně jako "jedu, jedu neflákám se!". Ale naše trenérka na gymnastice na nás takhle neřve. Ptala jsem se mamky jestli jde i mykat a ona tvrdí že ano, ale že to znamená něco jako česat vlnu nebo len nebo tak aby ta vlákna byla jedním směrem a dalo se to příst. Takže při oslovování fakt nevím. Barču drbu a děkuje. Teda vrní.

Husité

Verča | 23.01.2024

Dobrý den, paní Válková,
dnes jsem dočetla Bářino druhé dobrodružství u husitů. Moc bych Vám za tuto knížku chtěla poděkovat. Byla prostě úžasná! Líbilo se mi, jak Bára bydlela u purkmistra, i to, jak se pak potkala s Borkem a poznala Jiříka. Taky se mi moc líbí to propojení s knížkou Praha plná strašidel (to je taky moje oblíbená knížka). Jen mě mrzí, že si s Borkem moc nepopovídali, ale třeba se s ním Bára ještě potká.
Ještě jednou moc děkuji a už se těším na další knížku.
S pozdravem
Verča

Re: Husité

Veronika Válková | 25.01.2024

Milá Verčo,
jsem moc ráda, že se Ti Soumrak husitů líbil. Zpětná vazba od čtenářů je pro mne moc důležitá. Upřímně - také jsem doufala, že s Borkem stráví víc času, ale hlavně jsem ráda, že mu zachránila život a vrátila naději. A něco mi říká, že se opravdu nepotkali naposledy.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek