Můžete si popovídat o čemkoliv, co vás ohledně Bářin cest do minulosti zajímá, ale jsou zakázána všechna sprostá slova!  A pozor - slovo "sranda" je také sprosté, takže ani to se tu nesmí používat.

Několik let nebylo nutno mazat příspěvky, protože všichni dokázali komunikovat slušně. Bohužel, i na Bářích webovkách se objevili truhlíci, jejich příspěvky obtěžují ostatní... A tak budu mazat.

Na kus řeči

Děkuji

Julča | 06.11.2019

Děkuji za odpověď :) krásný den

Ráda bych se zeptala..........

Julča | 05.11.2019

Milá paní Válková, milá Báro,ráda bych se zeptala jestli je možné že se arcivévodkyně Marie Anna stýkala s někým takovým jako byl Filip de La Calmatte. Vaše knihy miluji a historii také tak bych vás ještě chtěla poprosit jesti by jste neznala zajímavou knihu s informacemi o Marii Terezii. Vaše oddaná čtenářka Julča

Re: Ráda bych se zeptala..........

Veronika Válková | 05.11.2019

Milá Julčo, ani ne před měsícem mi úplně stejnou otázku položila Daniela. Podívej se, co jsem jí odpověděla 8. října (je to na druhé stránce diskuse).

Břetislav a Jitka

Nela | 30.10.2019

Dobrý večer paní Válková,
před chvílí jsem dočetla Vaši nejnovější knihu Břetislav a Jitka, tak jsem Vám chtěla ještě "začerstva" napsat. Vaše knihy už čtu skoro tři roky a stále patří v naší knihovně mezi tituly, které průběžně čtu a neustále ostatním doporučuji (možná někdy až vnucuji... ale mé oběti nikdy nelitují :)). Měla jsem to štěstí si s Vámi popovídat na besedě ( a dělat Vám "garde" v autobuse) a už jsem Vám i na tyto stránky několikrát psala. Od té doby jsem druhý díl Marie Terezie přečetla ještě dvakrát (tedy dohromady šestkrát), takže už v Bárovkách hledám opravdu drobnosti a nepřestávám se divit. Vaše Báří série má kouzlo pro čtenáře v každém věku (mé doporučení se dostalo k blízkým od 9 do 60 let). Rodiče jsem letos dostala na jedno z míst činu- Schönbrunn… Ale teď už k tématu- knihu Břetislav a Jitka se mi povedlo přečíst za jeden den. Opět absolutně úžasné... Ráda bych se tady rozepsala, ale nechci kazit radost ze čtení ostatním, kteří si budou chtít tuto knihu také přečíst. Doufám, že Bára dodrží slib ze strany 158 a o jejím návratu vyjde Bárovka. Přeji Vám hodně úspěchů se psaním dalších. Vaše věrná čtenářka Nela

Re: Břetislav a Jitka

Veronika Válková | 30.10.2019

Milá Nelo,
to jsem ráda, že Tě bárovky tak drží a že se Ti líbí i ta nejnovější - jsi úplně první čtenář/ka, kdo mi napsal, že už ji má přečtenou. Doufám, že sis užila Schönbrunn (našla jsi ty schody, kde se Bára měnila s Mariannou při maškarním plese? A ten kabinet, kde se Marie Terezie scházela s Kounicem?). Nu, ohledně toho slibu ze str. 158 - kdo ví, co bude Bára dělat, až jí bude šestnáct... Jestli si na Illugiho bude ještě vůbec pamatovat... Pokud to půjde stejnou frekvencí jako dosud, tedy v průměru 10 výprav do minulosti za měsíc, bude mít za sebou asi 460 výprav!

Re: Re: Břetislav a Jitka

Nela | 31.10.2019

Tak to máš Baru co dělat! Moc děkuji za odpověď.

Vídeň

Anička2 | 28.10.2019

Ahoj Báro,dobrý den paní Válková.
Dneska jsme se s rodinou vrátili z Vídně, kde jsme byli v Schönbrunnu a v tamním zoo.Moc se mi to tam líbilo.

Re: Vídeň

Veronika Válková | 29.10.2019

Millá Aničko,
to je dobře, že se Ti na výletě líbilo.

Leonardo da Vinci

Milena | 28.10.2019

Dobrý večer paní autorko,
mně se Vaše knihy moc líbí, je to jedna z mých nejoblíbenějších edic! Jen by mě zajímalo, jak to, že je Bára v Lionardovi Monna Lisa ( nebo v knize má být). Omlouvám se Vám za špatně napsaný dotaz, ale mě by to zajímalo.
PS. Knihy Pompeje a Rudolf jsou podle mě nejlepší a jsou mé nejoblíbenější. Už mi zbývají jen dvě Bárovky.
Předem děkuji, a přeji krásný týden.

Re: Leonardo da Vinci

Veronika Válková | 29.10.2019

Milá Mileno,
jsem ráda, že Tě bárovky baví. Co se Mony Lisy týče - četla jsi tu bárovku pozorně? Lionardo si takhle Báru představoval jako dospělou.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek