Můžete si popovídat o čemkoliv, co vás ohledně Bářin cest do minulosti zajímá, ale jsou zakázána všechna sprostá slova!  A pozor - slovo "sranda" je také sprosté, takže ani to se tu nesmí používat.

Několik let nebylo nutno mazat příspěvky, protože všichni dokázali komunikovat slušně. Bohužel, i na Bářích webovkách se objevili truhlíci, jejich příspěvky obtěžují ostatní... A tak budu mazat.

Na kus řeči

Promiňte

Vojta | 14.07.2019

Dobrý den já se moc omlouvám za to co jsem zpusobil přečetl jsem si barovku a začalo me ti moc bavit přečetl jsem ji za 1 hodinu a moc né to baví nevím čo to semnou bylo moc se omlouvám už jde to nikdy nestane

Vojtovy hlouposti

Veronika Válková | 12.07.2019

Milé děti,
Anton má pravdu. Vojta je ten typ člověka, kterého těší rozčilovat ostatní, má radost, když je zlobí tím, že pohaní něco, co se jim líbí. Vím, že je moc těžké něco takového nechat být, a děkuju všem, kdo se Báry rytířsky zastali. Jenže tím, jak jste se s Vojtou pustili do hádky (a i holčičky používaly sprostá slova!), tím Vojta dosáhl přesně toho, po čem toužil. On nechce diskutovat, on chce jen sprostě nadávat. Když mu nebudete odpovídat, přestane ho to bavit.
Určitě přemýšlíte o tom, proč to vůbec dělá. Je dost pravděpodobné, že bárovky ani nezná a nečte (jinak by přece věděl, že se historie píše s měkkým i, že). Ale potřebuje si někde vybít svoji vnitřní zlost. Něco ho trápí a neumí to řešit. Ve skutečnosti, i když vás to možná překvapí, je Vojta nešťastný chlapeček. Možná ho někdo z vás zná a nedělá to na něj ten dojem, ale my dospělí víme, že nešťastné děti si většinou hlavou neuvědomují, že jsou nešťastné, ale samozřejmě to cítí a vybíjejí si to trápení a zlost na ostatních, kterým ubližují.
Bylo by moc fajn, pokud někdo s Vojtou chodíte do školy, hned září vyhledat výchovnou poradkyni (ta je ze zákona na každé škole), nebo školní psycholožku (ta už všude není), nebo prostě paní učitelku, o které víte, že se jí můžete svěřit, a o Vojtovi jí říct. Ne žalovat, co psal tady na těch stránkách. To ve skutečnosti vůbec nic neznamená. Ale že se chová agresivně a že si myslíte, že se něčím trápí. Uvidíte, že zkusí Vojtovi pomoct. Možná to bude trvat dlouho, než se z Vojty stane veselý a příjemný kluk, nevíme, co se mu děje, ale vy budete mít minimálně dobrý pocit, že jste mu zkusili pomoct.
A na závěr se domluvme:
- opravdu nebudeme používat žádná sprostá slova, za žádných okolností
- budeme správně skloňovat (slovo je jako město, takže sprostá slova, ne sprosté slova)
- budeme se snažit nedělat hrubky
- pokud bude zase někdo "trollit", nenecháme se vyprovokovat a nebudeme na to reagovat (ale pozor, kdybyste byli svědky toho, že někdo někomu nadává třeba ve třídě, tak to není hloupé trollení, to je ubližování a tam musíte být stejní rytíři a rytířky, jako když jste bránili Báru!)
A teď si, milé bárovkářky a milí bárovkáři, moc hezky užijte prázdniny, kdo jste se ještě nepřihlásili do Společenství, honem do toho - A TĚŠTE SE NA DALŠÍ BÁROVKU, VČERA JSEM JI DOPSALA!!!

P.S.

Veronika Válková | 12.07.2019

Tu vulgární diskusi jsem pochopitelně smazala, aby nám to tady nepáchlo hnojem

Cesta do minulosti ve více lideh

Barča | 09.07.2019

Ahoj Báro,
zajímalo by mě, jestli kdyby někdo byl s Tebou na půdě, nebo se tě dotýkal ve chvíli, kdy by ses dotkla atlasu, dostal s Tebou do minulosti.
Barča

Re: Cesta do minulosti ve více lideh

Bára | 13.07.2019

Ahoj, Barčí, no to já nevím, to bych někomu musela o atlasu říct a to se mi nechce

Sprosté slova,urážení Báry

Erik | 08.07.2019

Pokud čtete tuto zprávu, tak by jste si měli přečíst zprávy níže, jinak Vám to nebude dávat smysl.Podle mého názoru vše co tady řekl Vojta byla naprostá lež nebo spíše blbost a myslím , že všichni krom Vojtěcha s tím nesouhlasí.Už jsem o všem informoval paní Válkovou a poprosil ji aby Vojtovi srozumitelně vysvětlila , že tyto sprosté slova co řekl jsou naprosté blbosti a nevím proč to Vojta píše.Mohl by jsi to odůvodnit co ti na bárovkách vadí a proč by nám měla Bára velet?
jinak myslím, že se s touto zprávou ztotožní všichni co mají rádi bárovky.

Re: Sprosté slova,urážení Báry

Антон | 10.07.2019

Myslím si že vás jen trollil. On je ten typ lidí, kteří se živí zlostí jiných lidí.

BÁROVKY

Magdalena Oesterreicher | 07.07.2019

Ahoj Báro,
dnes je mi přesně 11 let a dostala jsem knihu MEZI PIRÁTY.To je moje pátá BÁROVKA. Děkuji že cestuješ do minulosti,protože mám co číst.!!!!!!

Re: BÁROVKY

Bára | 07.07.2019

Jů to je super!

Bárovky, SKA, záložky, Wetemaa......

Eliška | 02.07.2019

Dobrý den,
chtěla bych Vám říct že Vás hrozně moc obdivuju, jste moje nejoblíbenější česká spisovatelka, bárovky jsou úplně skvělé, je v nich od každého trochu, jsou napínavé, vtipné, zajímavé, dobrodružné a to všechno dohromady tvoří naprosto úžasné knížky, u každé bárovky se zasměju a dozvím se spoustu zajímavých věcí, ale někdy si i trochu zabrečím, je to všechno takové skutečné a zároveň neskutečné..........nedá se to popsat, skoro každá bárovka mě chytla u srdce, kromě nových poznatků z historie je tam také spousta ze života........ ale to vy určtě víte, když je sama píšete, nechala jsem se trochu unést ;)
Když jsem se dozvěděla o SKA, hned jsme se tam se ségrou přihlásily, minulý týden jsme dostaly balíček a radost byla veliká, jen bychom se chtěli zeptat jak se dají sehnat všechny sběratelské záložky.........
A nakonec bych se chtěla zeptat o co zhruba jde v sérii Wetemaa, uvažuji o tom že si ji přečtu, ale chtěla bych alespoň zhruba vědět do čeho jdu............
Předem děkuji za odpověď a přeju hooooooodně inspirace k psaní dalších bárovek........
Eliška Good

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek