Bára má zákázáno zveřejňovat fotografie sebe, svých rodičů, domu, kde bydlí i svého pokojíčku. Rodiče hodně dbají na ochranu soukromí a je to rozumné. Ale dovolili Báře ve freewarovém programu udělat pár modelů, takže přece jen můžete do jejího světa nakouknout...

Pohled ode dveří - vedle okna visí OBYČEJNÉ hodiny, správně by tam měl plyšový králíček s hodinami místo bříška. A ta bílá bedna pod oknem představuje výběh pro želvu Píďu. Koberec je taky trochu jiný.

Plyšáků má Bára ve skutečnosti přes dvacet, ale jednak ji nebavilo je na poličku umisťovat a jednak měli ve výběru jen čtyři a ona se nechtěla opakovat. Glóbus nemá, ale bude ho asi chtít k narozeninám. Psací stůl je ve skutečnosti poněkud obyčejnější a je na něm výrazně větší nepořádek. Knihovnu Bára rozhodně nemá tak pěkně vyřezávanou, ale tahle s jí líbila. V reálu je plná knížek, učebnic, krabic stolních her a všelijakého bince.

Okno je ve skutečnosti širší a je pod ním topení. Koberec, jak už bylo napsáno, ve skutečnosti vypadá jinak, ale velikost vcelku odpovídá, protože je ještě z původního malého panelákového pokojíčku. Na peřiňáku za postelí, na polici nad ním a na komodě vedle postele se v reálu válí spousta hebdí - rozečtené knížky a časopisy, načaté háčkování, špinavé oblečení, které "se" ještě neodneslo do pračky a na posteli chybí peřina a nové povlečení s růžovými kytičkami. Záclony na okno se Báře v programu také nepodařilo přidělat...

Schody se zábradlím, natožpak s vyřezávanou hlavičkou, v programu nebyly. A ani se na ně nedal položit koberec. Takže ty moc realistické nejsou. Ale jinak se hala docela povedla.