Můžete si popovídat o čemkoliv, co vás ohledně Bářin cest do minulosti zajímá, ale jsou zakázána všechna sprostá slova!  A pozor - slovo "sranda" je také sprosté, takže ani to se tu nesmí používat.

Několik let nebylo nutno mazat příspěvky, protože všichni dokázali komunikovat slušně. Bohužel, i na Bářích webovkách se objevili truhlíci, jejich příspěvky obtěžují ostatní... A tak budu mazat.

Na kus řeči

Re: Re: Kočka Barča

Adéla Vobořilová | 06.11.2020

Dobrý večer, paní Válková,
tak to Vás obdivuji ještě víc než předtím!
Ráda Vám nějaké pošlu, až je ušiji. A kam bych Vám je měla poslat?
Hezký víkend přeji.
Adéla Vobořilová

Re: Re: Re: Kočka Barča

Veronika Válková | 06.11.2020

Klikneš na záložku "napište nám", tam je kontaktní formulář. Těším se!

Kam se Bára chystá

Jan | 23.10.2020

Dobrý den paní Válková, proč máte na této stránce Kam se Bára chystá, když Bára nikdy neví kam ji atlas zanese, tak jak to můžete vědět nebo proč to tam je?

Re: Kam se Bára chystá

Veronika Válková | 24.10.2020

To jsou cesty, které už absolvovala a převyprávěl a mi je, vy je pochopitelně čtěte se zpožděním

Cestování

Jirka | 23.10.2020

Ahoj Báro, kdy máš v nejbližší době někam zase cestovat do minulosti? A můžeš při cestování do minulosti přijít doopravdy o život?

Re: Cestování

Bára | 24.10.2020

No cestovat můžu kdy chci a to druhý jsem ještě nezkoušel a tak nevím

Velká Morava

Šárka | 14.10.2020

Ahoj Báro,
chtěla by ses podívat na Velkou Moravu v časech příchodu Konstantina (Cyrila) a Metoděje? Myslím, že to byla velká událost a určitě by ses tam nenudila.

Re: Velká Morava

Bára | 14.10.2020

No, to bych se teda chtěla podívat. Paní učitelka nám při vlastivědě říkala, že když ti dva bráchové přišli na Velkou Moravu říkat lidem o Ježíškovi a tak tak že čuměli jak péro z gauče protože už tady o tom spousta lidí věděla akorát oni nevěděli že se to tady ví. Teda ona to takhle neřekla, ona řekla, že byli překvapení, ale já myslím že teda jako asi dost, když se sem vláčeli z Řecka a pak koukali, že jim tady to křesťanství už šířili Frankové.

Re: Re: Velká Morava

Bára | 14.10.2020

No to jsem chtěla říct jako že bych ráda viděla jak koukají jako péro z gauče.

Nová kniha

Adam | 12.10.2020

Dobrý den paní Válková, teď mi přišla kapitola z nové bárovky Arábie a je úžasná. Už se moc těším až ji za pár dnů dostanu k narozeninám.

<< 48 | 49 | 50 | 51 | 52 >>

Přidat nový příspěvek