Můžete si popovídat o čemkoliv, co vás ohledně Bářin cest do minulosti zajímá, ale jsou zakázána všechna sprostá slova!  A pozor - slovo "sranda" je také sprosté, takže ani to se tu nesmí používat.

Několik let nebylo nutno mazat příspěvky, protože všichni dokázali komunikovat slušně. Bohužel, i na Bářích webovkách se objevili truhlíci, jejich příspěvky obtěžují ostatní... A tak budu mazat.

Na kus řeči

Re: Nová kniha

Veronika Válková | 12.10.2020

Milý Adame, tak to mám velkou radost!

Kam bys chtěla?

Adéla Vobořilová | 01.10.2020

Milá Báro,
do jakých dob by ses nejvíce chtěla dostat?
Já bych moc chtěla, aby ses dostala do viktoriánské doby nebo k císařovně Sisi. Chtěla by ses tam dostat?
Děkuji za odpověď.
Tvoje věrná čtenářka Adéla Vobořilová

Re: Kam bys chtěla?

Adéla Vobořilová | 01.10.2020

Vím, že teď vyjde kniha o Arábii odehrávající se v 19. století, ale myslím, jestli by ses chtěla ocitnout u jedné z těchto žen. Jako u královny Viktorie nebo císařovny Sisi.
Co myslíš, bylo by to fajn?

Re: Re: Kam bys chtěla?

Bára | 08.10.2020

No Viktorie by mě možná zajímala, ale Sisi? Já vím že o ní jsou takový ty romantický filmy, ale zajímala se jenom o sebe a o to jak vypadá a kolik váží, tak mi přijde taková pitomá a sobecká a hysterická a takovýhle lidi já nemám ráda.

Re: Re: Re: Kam bys chtěla?

Adéla Vobořilová | 10.10.2020

Asi máš pravdu.
Viktorie byla lepší, ale stejně je mi líto, že ji nakonec zabily:(

Re: Re: Re: Re: Kam bys chtěla?

Bára | 10.10.2020

Viktorii nezabili, umřela sama

Re: Re: Re: Re: Re: Kam bys chtěla?

Adéla Vobořilová | 26.01.2021

Špatně jsem to napsala.
To vím, že Viktorii nezabili, mluvila jsem o Sisi.
Je mi také dost líto, že v těch filmech Sisi tolik zromantizovali a z její tchyně udělali takovou čarodějnici i když to bylo naopak. Kdyby ses tam dostala, mohla bys tento omyl napravit. :)

Společenství kouzelného atlasu

Honza | 30.09.2020

Dobrý den paní Válková,
chtěl bych se zeptat v balíčku že společenství jsem neměl všechny záložky ke knížkám přijdou přijdou vůbec?? Předem děkuji za odpověď.

Re: Společenství kouzelného atlasu

Veronika Válková | 30.09.2020

Milý Honzo, tohle já na starosti nemám, obrať se na Dětský knižní klub Grada (kontakt najdeš na stránkách nakladatelství Grada).

Výpravy

Markéta | 25.09.2020

Ahoj Báro,
Která z cest se Ti nejvíce líbila? Mě se nejvíce líbí jak jsi byla v Mezopotámii.

<< 49 | 50 | 51 | 52 | 53 >>

Přidat nový příspěvek