Můžete si popovídat o čemkoliv, co vás ohledně Bářin cest do minulosti zajímá, ale jsou zakázána všechna sprostá slova!  A pozor - slovo "sranda" je také sprosté, takže ani to se tu nesmí používat.

Několik let nebylo nutno mazat příspěvky, protože všichni dokázali komunikovat slušně. Bohužel, i na Bářích webovkách se objevili truhlíci, jejich příspěvky obtěžují ostatní... A tak budu mazat.

Na kus řeči

Re: Re: Re: Re: Kam bys chtěla?

Bára | 10.10.2020

Viktorii nezabili, umřela sama

Re: Re: Re: Re: Re: Kam bys chtěla?

Adéla Vobořilová | 26.01.2021

Špatně jsem to napsala.
To vím, že Viktorii nezabili, mluvila jsem o Sisi.
Je mi také dost líto, že v těch filmech Sisi tolik zromantizovali a z její tchyně udělali takovou čarodějnici i když to bylo naopak. Kdyby ses tam dostala, mohla bys tento omyl napravit. :)

Společenství kouzelného atlasu

Honza | 30.09.2020

Dobrý den paní Válková,
chtěl bych se zeptat v balíčku že společenství jsem neměl všechny záložky ke knížkám přijdou přijdou vůbec?? Předem děkuji za odpověď.

Re: Společenství kouzelného atlasu

Veronika Válková | 30.09.2020

Milý Honzo, tohle já na starosti nemám, obrať se na Dětský knižní klub Grada (kontakt najdeš na stránkách nakladatelství Grada).

Výpravy

Markéta | 25.09.2020

Ahoj Báro,
Která z cest se Ti nejvíce líbila? Mě se nejvíce líbí jak jsi byla v Mezopotámii.

Re: Výpravy

Bára | 26.09.2020

Jé já nevím, no na té první jsem měla nejvíc strach protože jsem nevěděla jestli se dostanu domů, ale jinak by se mi možná líbila nejvíc protože byla první, a vždycky se mi asi líbí nejvíc ta poslední a taky se mi moc líbila ta kratičká jak jsem se znova viděla s Illugim a líbilo se mi že jsem se podruhé viděla s Karlem a tak

Re: Re: Výpravy

Markéta | 28.09.2020

Díky za odpověď.

Otázky

Adéla Vobořilová | 20.09.2020

Dobrý večer,
milá paní Válková.
Chtěla bych Vám moc poděkovat za knihy, které píšete. Jsou úžasné a dozvím se z nich plno nových věcí. Mám je doma všechny a čtu je pořád dokola. Nejraději mám Japonsko a Marii Terezii.
Měla bych pár dotazů, když budete tak hodná a odpovíte mi, budu velmi ráda.
1) Téměř pokaždé je Bářiným kamarádem\průvodcem v minulosti kluk a ne holka. Má to nějaký svůj důvod?
2) Kdy a jak jste se seznámila s tou skutečnou Barborou Holečkovou, podle které vytváříte postavu Báry?
3) Bude někdy knížka odehrávající se v 19. století v Evropě?
4) Přemýšlela jsem, že se stanu učitelkou, historičkou a spisovatelkou, stejně jako Vy. Z té učitelky mám trochu strach, když vidím, jak se žáci u nás ve třídě chovají (jsem v 8. třídě).
Myslíte, že do toho mám jít?
5) Ve SKA se psalo, že podle naší fotografie může vzniknout postava ve vaší knížce. Bylo to myšleno v Bářině realitě nebo v minulosti?
Moc děkuji.
Adéla Vobořilová

Re: Otázky

Veronika Válková | 22.09.2020

Milá Adélko,
jsem ráda, že Tě bárovky baví, to mne opravdu moc těší. Na Tvoje dotazy se pokusím odpovědět co nejlépe.
1) To nevím, jestli to má nějaký důvod, prostě se to tak děje. Ale třeba v Tajnostech císařských komnat je Bára mezi samými arcivévodkyněmi
2) To nemohu prozradit, Holečkovi se snaží maximálně chránit soukromí svoje i Bářino
3) Bude, jakmile tam atlas Báru přenese a ona mi to převypráví
4) Jsi v osmé třídě, máš ještě spoustu času na přemýšlení, čím chceš v životě být. Já jsem se rozhodla učit až v polovině vysoké školy (a nebyl to peďák). Rozhlížej se, všímej si, co Tě baví, co Tě naplňuje. A pokud budeš mít i před maturitou pocit, že bys chtěla učit, jdi do toho. Je to nejdůležitější povolání ve společnosti (ano, i ti doktoři museli nejdřív chodit do školy), takže by ho měli dělat ti, kteří se skutečně cítí povoláni.
5) Tady jsi nepozorně četla. Na stránkách Grady věnovaných SKA je napsáno, že pan Kopl může někoho nakreslit ve stylu edice. Ne že bude někdo v knížce. To přece nejde, v knížkách jsou příběhy, které zažila Bára v minulosti, a nikdo z členů SKA tam s ní nebyl.
Snad jsem odpověděla na všechno.
Měj se hezky

Re: Re: Otázky

Adéla Vobořilová | 24.09.2020

Dobrý večer,
moc děkuji za všechny odpovědi. Už se těším až vyjde nová knížka!
Mějte se krásně Vy i Bára.
S pozdravem
Adéla Vobořilová

<< 48 | 49 | 50 | 51 | 52 >>

Přidat nový příspěvek