V tuto chvíli se v nakladatelství rozhodujeme, které z nepřeberných Bářiných výletů do minulosti dostanou knižní podobu. Kdyby tak ta holka necítila potřebu dostat se někam do historie několikrát do měsíce! Nebo kdyby to alespoň byly nudné příběhy, prostě týden někde na statku, jediné vzrůšo že uteklo prase... Ale ne. To ona se vždycky k něčemu přichomýtne. A tak jsme přemýšleli a přemýšleli, protože opravdu nejde sepsat všechno. Do užšího výběru prošlo těchto sedm témat. Ale i z nich ještě musíme vybrat. O co byste stáli nejvíc?

NOVINKY A KOMENTÁŘE

A ještě nová fotoreportáž

Sice s velkým zpožděním, ale přece - fotoreportáž z besed pro žáky Evropské školy III. v Bruselu je v sekci "Fotografie a fotoreportáže".

Vánoce na horách

A už máme prázdniny, jupijupijupijáááá! A čtrnáct dní!!! Teda fakt nevim, proč nemůžou bejt čtrnáct dní každej rok. Zítra jedeme na chalupu k babi jizerské a naši tam budou až do další neděle, pak zase musí táta do práce, ale já tam budu až do konce prázdnin a bratranci. Akorát mě štve, že nebude...

Nová fotogalerie

To teda měla Zuzana fakt super úžo nápad. A stejně si myslím, že mi to nejvíc slušelo jednak v těch plesovejch šatech po Marianně a potom v Egyptě jak jsem byla namalovaná, to jsem vypadala už docela jako velká.
<< 37 | 38 | 39 | 40 | 41 >>