Můžete si popovídat o čemkoliv, co vás ohledně Bářin cest do minulosti zajímá, ale jsou zakázána všechna sprostá slova!  A pozor - slovo "sranda" je také sprosté, takže ani to se tu nesmí používat.

Několik let nebylo nutno mazat příspěvky, protože všichni dokázali komunikovat slušně. Bohužel, i na Bářích webovkách se objevili truhlíci, jejich příspěvky obtěžují ostatní... A tak budu mazat.

Na kus řeči

Re: Poděkování

Veronika Válková | 08.12.2020

Milá Elo, moc děkuji, jsem opravdu ráda, že Tě bárovky baví. Je mi líto, že se doma sama nudíš. Nedalo by se to zahnat nějakou činností? Co kdybys začala psát vlastní příběhy? To je úžasná zábava!
VV

Re: Re: Poděkování

Ela | 09.12.2020

Děkuji za nápad. Možná něco zkusím. :)

Ela

Richard Navrátil

Anče | 07.12.2020

Dobrý den paní Válková,
Chtěla bych se Vás zeptat, zda byl Richard Navrátil skutečný nebo měl alespoň ve skutečnost nějaký předobraz. Snažila jsem se o něm něco dohledat jak v knihách, tak na internetu, ale nikde nic. Nebyl to třeba Váš učitel či profesor?
Předem děkuji za odpověď.
Anče

Re: Richard Navrátil

Veronika Válková | 07.12.2020

Milá Anče,
ne každého člověka najdeš v knihách a na internetu - de facto tam najdeš strašně málo lidí. Ovšem moc mne těší, že Tě moje knížky pudí k tomu, abys pátrala a hledala. To je super. Být zvídavý a zvědavý je nezbytný předpoklad pro každého budoucího vědce a vynálezce. A proč tak moc potřebuješ vědět, jestli Richard Navrátil existoval?
Veronika Válková

Re: Re: Richard Navrátil

Anče | 07.12.2020

Dobrý den paní Válková,
Vlastně to, jestli Richard Navrátil existoval zase tak moc vědět nepotřebuji, ale zajímá mě to. I proto, že paní Kocourková neodpověděla Báře na to, co se s ním nakonec stalo. Ovšem stejně tak neodpověděla na otázky ohledně Vojty Růžičky a Bára se to nakonec dozvěděla od něho samotného. Tak můžu doufat...
Zajímala mě i existence vikomta Filipa de la Calamette, ale ohledně té už jste sem odpovídala.
S pozdravem
Anče

Re: Re: Re: Richard Navrátil

Veronika Válková | 08.12.2020

A četla jsi už Arábii? Tam se o Richardovi něco dozvíš. VV

Re: Re: Re: Re: Richard Navrátil

Anče | 09.12.2020

Já jsem věděla, že tam bude! Arábii jsem totiž ještě nečetla, dostanu ji k Vánocům. Děkuji moc.
Anče

Re: Re: Re: Re: Re: Richard Navrátil

Bára | 10.12.2020

To nemůžeš vědět že ji dostaneš! Dárky od Ježíška jsou přece vždycky překvapení :DDDDD

Věk

Anče | 07.12.2020

Ahoj Báro,
Celkem si lámu hlavu s tím, kolik ti vlastně je let. Podle doby, kdy vyšla úplně první bárovka, by Ti klidně mohlo být 18 let, ale podle toho, že jsi sem před třemi lety, že ti je 12, by Ti mělo dnes být 15 let (tato varianta mi přijde nejpravděpodobnější). Paní Válková zde však jednou uvedla, že je Ti dvanáct stále. Doufám, že jen z legrace, protože takové věčné mládí by Ti poněkud ubralo na skutečnosti ☺. (A také bych nikomu nepřála, aby mu bylo pořád 12.) Snad Ti má otázka nepřijde moc vtíravá, ale co se záhad týče, bývám tak trochu jako Tvůj známý Lionardo. (Jakmile před ním vyvstala nějaká záhada, mohl se rozskočit dokud ji nevyřešil, protože pak už to nebyla záhada a měl klid.)
Ještě mě napadlo, zda náhodou nejsi příbuzná paní Válkové. Její babička se totiž shodou okolností jmenovala stejně jako tvoje prababička. Ale už Tě nebudu otravovat nesmyslnými teoriemi a dotazy.

Re: Věk

Bára | 07.12.2020

Ahoj Anče,
Ty jsi normální detektiv Kolombo, s Tebou bych se bála potkat abys na mě nedštila ty otázky na živo, to bych se z toho těžko vylhala :DDDDDDDD
Hele jak víš jak se jmenovala babička paní Válkové? Vy se znáte?
No ten zbytek, no... eh... Já to mám zakázaný říkat. Protože prý tajemství je lepší než vědění, protože nás nutí přemýšlet. Ale já teda být Tebou tak bych se normálně rozskočila že to nevím stejně jako Lionardo. Tak se nezlob, ale některý věci se prý fakt nemají říkat, aby ostatní nepřišli o tajemství. Jako když některý rodiče lžou dětem o Ježíškovi a taky je blbý těm dětem říct - no vidíš, málem jsem to prokecla. Myslela jsem to tak jako že lžou že jim ty dárky kupujou sami a přitom je nosí Ježíšek.
Bára

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek