Můžete si popovídat o čemkoliv, co vás ohledně Bářin cest do minulosti zajímá, ale jsou zakázána všechna sprostá slova!  A pozor - slovo "sranda" je také sprosté, takže ani to se tu nesmí používat.

Několik let nebylo nutno mazat příspěvky, protože všichni dokázali komunikovat slušně. Bohužel, i na Bářích webovkách se objevili truhlíci, jejich příspěvky obtěžují ostatní... A tak budu mazat.

Na kus řeči

Re: Re: Re: Re: Re: Dvě otázky

Bára | 07.06.2021

No to je takový jako koupaliště nebo lázně ale se strašně horkou vodou jako vřídlo. Takže se do té vody neleze, to byses uvařila, ale nabíráš to do kyblíčku a leješ to na sebe a je to hrozně příjemný.

Na dvou místech?

Ela | 04.06.2021

Dobrý den paní Veroniko Válková,

chtěla jsem se zeptat, nedávno jsem četla knížku Rudolf II. Spiknutí a něco mi nesedí. Tyge tvrdil že seňora je na císařském dvoře dva týdny, jenže Bára se zde ocitla jen před pár dny. A kdyby byla tajemná zelenooká krasavice Barča znamenalo by to, že Barča byla jak na půdě tak na císařském dvoře. Tím pádem by byla na dvou místech zároveň. Sice nevím jak atlas funguje a zda může být někdo na dvou místech zároveň ale příjde mi to jako velice zajímavá teorie. Myslíte, že Barča byla na dvou místech zároveň a nebo je zelenooká krasavice někdo jiný než Barča?

Děkuji za odpověď
Ela

Re: Na dvou místech?

Veronika Válková | 05.06.2021

Milá Elo, já si nemyslím, že by Barča byla zároveň na dvou místech najednou. Barča jako kočička má absolutní volnost pohybu - může být kdekoliv v domě, na zahradě nebo klidně u sousedů. Prostě nikdo ji nemá na očích 24 hodin denně. Co my víme, že dělají naše kočky, když je zrovna nepozorujeme? Opravdu si našly nějaké pohodlné ukryté místo na schrupnutí, nebo si zrovna odskočily do minulosti? A na druhou stranu, seňoru také určitě nikdo nedoprovázel 24 hodin denně 7 dní v týdnu. Já si myslím, že Barča klidně takhle cestuje časem hup sem, hup tam, jak se jí to zrovna hodí. A vůbec, vůbec bych se nedivila, kdyby si ze dvora Rudolfa II. ještě zvládala odskočit do jiných časoprostorových dimenzí. Inu kočička.

Škola

Šila | 03.06.2021

Čau Báro chci se tě zeptat jestli ses už ztihla v nové škole kamarádit???

Re: Škola

Bára | 03.06.2021

Jo, a taky jsem se stihla naučit že stihla se píše se s a ne se z! Kamarádím s Týnou a Ančou.

Bárovky v zahraničí

Šárka T. | 03.06.2021

Dobrý den paní Válková,
neprojevilo o Bárovky zájem některé zahraniční nakladatelství? Třeba ze Slovenska? Škoda, že se tak dobré knihy nedostanou k zahraničním čtenářům :( Nebo mají v zahraničí jiný pohled na historii?

MDD

Šárka T. | 02.06.2021

Ahoj Báro,
jak sis užila včerejší mezinárodní den dětí. Měli jste ve škole zábavný program plný her?

Re: MDD

Bára | 02.06.2021

No ani moc ne ale paní učitelka třídní nám kažému přinesla lízátko a celou hodinu jsme si povídali.

j

k | 04.06.2021

ll

Výběr témat nových Bárovek

Šárka T. | 02.06.2021

Dobrý den paní Válková,
témata nových Bárovek jsou velmi zajímavá. Škoda že se do výběru nedostalo Peru, protože o Bářiných dobrodružstvích v jižní Americe zatím nic nevyšlo :( Bárovky jsem začala číst jako dospělá, škoda že v mém dětství takové knihy nevycházely, protože dějepis byl můj oblíbený předmět. Teď je čtu, když mám volný čas. Snad je jednou "přelouskám" všechny. První má přečtená bylo Terezínské ghetto, následovalo Japonsko, Vznik Československa 1918 a teď jsem začala číst Boj o Ameriku :)

S pozdravem a přáním stálé tvůrčí inspirace

Šárka T.

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek