Můžete si popovídat o čemkoliv, co vás ohledně Bářin cest do minulosti zajímá, ale jsou zakázána všechna sprostá slova!  A pozor - slovo "sranda" je také sprosté, takže ani to se tu nesmí používat.

Několik let nebylo nutno mazat příspěvky, protože všichni dokázali komunikovat slušně. Bohužel, i na Bářích webovkách se objevili truhlíci, jejich příspěvky obtěžují ostatní... A tak budu mazat.

Na kus řeči

Re: Indie

Veronika Válková | 25.05.2024

Milá Klaudie, zmátl tě fakt, že všichni máme dva dědečky a čtyři pradědečky. Některé ze strany tatínka, jiné ze strany maminky...

Re: Re: Indie

Klaudie | 26.05.2024

Děkuji, teď už to chápu, omlouvám se za zmatek a ještě jednou děkuji za krásnou knížku.
Klaudie

Re: Re: Re: Indie

Veronika Válková | 26.05.2024

Jsem moc ráda, že se Ti knížka líbí.

Džhánsí

Ondra | 22.05.2024

Dobrý den, paní Válková. Právě jsem dočetl vaší knihu o Indii a je za mě skvělá. Určitě doporučuji všem čtenářům bárovek. Jenom mě trochu překvapil konec...

Re: Džhánsí

Veronika Válková | 22.05.2024

Milý Ondro, jsem ráda, že se Ti Indická bárovka líbí. Čím Tě konec překvapil? Jsem zvědavá.

Re: Re: Džhánsí

Ondra | 23.05.2024

Trochu jsem myslel, že bitvu vyhraje Džhansi.

Re: Re: Re: Džhánsí

Ondra | 23.05.2024

A taky to, že je poručík Bell přímý potomek Filipa de La Calmette

Re: Re: Re: Re: Džhánsí

Veronika Válková | 23.05.2024

Jo tak to jsem taky zírala.

Re: Re: Re: Džhánsí

Veronika Válková | 23.05.2024

Bohužel, opravdu to dopadlo takhle... Lakšmí Báí padla, ale stala se pro Indy symbolem boje o nezávislost.

Film

Nadšená čtenářka Aneta Čechová 13 | 22.05.2024

Dobrý den paní Veroniko Válková. Přečetla jsem od Vás zatím 29 knih (k Indii jsem se zatím nedostala). Napadlo mě že by se někdy dal natočit film o Bářiných dobrodružstvích. Samozřejmě vím kolik je s tím práce (kostímy, kamery, herci a samozřejmě je k tomu potřeba čas) ale zase by se to dalo pojmout menší skupinkou lidí. Jelikož jsem tanečnice scénického tance sále si přectavuji jak skvěle by se dalo udělat Bářino zmizení do minulosti. Mám kamarádku která je herečka (v divadelním kroužku)(zrovna teď hrají Šíleně smutnou princeznu) a knihy od Vás miluje tak se jí zeptám jak by si to představovala ona. Prosím popřemíšlejte nad tím a děkuji předem za odpověď.

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek