Můžete si popovídat o čemkoliv, co vás ohledně Bářin cest do minulosti zajímá, ale jsou zakázána všechna sprostá slova!  A pozor - slovo "sranda" je také sprosté, takže ani to se tu nesmí používat.

Několik let nebylo nutno mazat příspěvky, protože všichni dokázali komunikovat slušně. Bohužel, i na Bářích webovkách se objevili truhlíci, jejich příspěvky obtěžují ostatní... A tak budu mazat.

Na kus řeči

Re: Re: Věk

Anče | 07.12.2020

Ahoj Báro,
Babičku paní Válkové neznám. Jen si všímám věnování v knihách a tato shoda jmen mě zaujala.
Narážku na Ježíška jsem samozřejmě pochopila a Tvá tajemství budu ctít. ☺ Stejně je fajn, že se Ti dá takhle psát. Ale nejsi jediná literární postava, které se dají psát dopisy. Víš, že firma sídlící před dávnou dobou na adrese 221B Baker Street, Londýn zaměstnávala dokonce tajemnici, která jen odpovídala na spousty dopisů pro Sherlocka Holmese? Třeba taky jednou budeš mít vlastní tajemnici.☺
S pozdravem
Anče

Re: Re: Re: Věk

Bára | 08.12.2020

Jo tak to jsi teda dobrá, že si všímáš i věnování. Tohle dělal Sherlok, že si všímal takových drobností. A Hercule Poirot taky. Voba žeru. A taky chci vlastní tajemnici. Myslíš, že by mohla odpovídat i na otázky v písemkách? :D

Re: Re: Věk

Adéla Vobořilová | 11.12.2020

Milá Báro,
nechtěla jsem to sem psát, ale Anče mi dodala odvahu a musím se přidat, promiň.
Také už jsem si všimla, že jste nejspíše s paní Válkovou příbuzné. Ne kvůli věnování v knížce(Anče, klobouk dolů, toho jsem si nevšimla), ale paní Válková v jednom ze starších rozhovorů zmiňuje svého pradědečka Josefa Metvarda, který napsal Černého myslivce a tací Josefové po světě určitě neběhali dva. Vlastně Vám chci poděkovat za malé poodhalení tvojí identity, ale dál už se ptát nebudu, ctím Tvá tajemství i když mě rozčilují!
Jo a s tím Ježíškem jsi to sem napsala perfektně.
Nakonec přidám ještě dvě otázky. Budu moc ráda, když odpovíš.
Po jakém kamarádovi z minulosti se Ti nejvíc stýská?
A do jakých dob by ses chtěla nejvíc dostat?
Měj se moc hezky.
S pozdravem
Adéla Vobořilová
P. S. Neměli bychom Ti vykat? Co když už jsi dospělá? :D

Re: Re: Re: Věk

Anežka | 29.12.2020

Ahoj Báro,
to je zajímavý, jak si každej všimne něčeho jinýho. Protože já jsem zase v učebnicích, který napsala paní Válková našla vyfocený vysvědčení z jedné rodiny a byly to vysvědčení paní Válkové a myslím že paní Mervartové a paní Vodenkové, ale to už si nejsem jistá, jestli tam nebylo i Věruščino vysvědčení a už tu učebnici nemám. A v další učebnici je fotka paní Vodenkový a Věrušky a dopis od pana Vodenky, takže jsem zvědavá, jestli něco bude i v učebnici pro devátou třídu.
Anežka

Svátek

Anička | 04.12.2020

Ahoj Baru,
Přeji ti vše nejlepší k svátku a ať se ti daří ve škole.
Anička

Re: Svátek

Bára | 04.12.2020

Jééééé moc děkuju!

výpravy

Petr | 17.11.2020

Dobrý den paní Válková!
Chtěl jsem se zeptat jestli bude po kupci Sámovi i další bárovky?
Hezký zbytek dne.

Re: výpravy

Veronika Válková | 17.11.2020

Já doufám

Arábie

Lucka | 14.11.2020

Dobrý den, paní Válková,
právě jsem dočetla novou bárovku a moc bych Vám za ni chtěla poděkovat. Opravdu se mi moc líbila a už se těším na další.
Ahoj Báro, tobě bych chtěla říct, že jsi opravdu neuvěřitelná, protože zvládnout operovat na poušti musí být hrozně těžké, jen mi bylo trochu líto, co sis vymyslela na toho mladého Ruwala, ale opravdu se k vám nechovali hezky, takže jsi na to měla asi právo. Už tolika lidem jsi zachránila život a moc se těším na další knížku.

Re: Arábie

Veronika Válková | 15.11.2020

Milá Lucko,
děkuji, jsem moc ráda, že se Ti knížka líbila. Pro mne je vždycky velká radost, když mi někdo napíše, hned se mi veseleji pracuje na další knížce.

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek