Můžete si popovídat o čemkoliv, co vás ohledně Bářin cest do minulosti zajímá, ale jsou zakázána všechna sprostá slova!  A pozor - slovo "sranda" je také sprosté, takže ani to se tu nesmí používat.

Několik let nebylo nutno mazat příspěvky, protože všichni dokázali komunikovat slušně. Bohužel, i na Bářích webovkách se objevili truhlíci, jejich příspěvky obtěžují ostatní... A tak budu mazat.

Na kus řeči

Re: Pochválení

Amálie | 02.04.2024

já také četla Leonarda da Vinciho a bylo to moc povedené

Re: Re: Pochválení

Veronika Válková | 03.04.2024

To jsem ráda

Re: Pochválení

Veronika Válková | 03.04.2024

Milá Evo, to jsem ráda, že Tě bárovky inspirovaly k historickému bádání. To mne vždycky moc těší, protože přesně tohle si přeju - aby ten, kdo si knížku přečte, chtěl o lidech, se kterými se Bára setkala, vědět víc a něco si začal hledat. Tak to jsi mi udělala velkou radost. Doufám, že si přečteš i další knížky ze série - jak to počítám, přečetla jsi jich sedm, a za chvíli vyjde třicátá. Jestli Tě bavily ty bárovky z doby Marie Terezie, moc Ti doporučuji přečíst si (přesně v tomhle pořadí) Boj o Ameriku, Mezi Indiány a Francouzskou revoluci. Budeš moc překvapená. A těš se na Indii!

Re: Re: Pochválení

Eva Davišková | 03.04.2024

Děkuji mockrát paní Veroniko Válková
Jistě si přečtu všechny ,,Bárovky" a začnu tedy Bojem o Ameriku. Určitě se budu těšit na Indii. Teď nedávno jsem dočetla Karla IV. což byla kniha na které jsem očima vysela zhruba dva dny.
Nádherné!!!
Ještě jednou Děkuji za to že informacím které bychom si jinak přečetli v Encyklopedii dodáváte jistý (nemůžu to neřic jinak než) šmrnc. Díky Vám a vašim knihám si mnohem lépe zapamatuji různé datumy a skvělé zajímavosti.
Jsem přesvědčená že si časem rozhodně přečtu celou sérii Kouzelný atlas putování časem.

Re: Re: Re: Pochválení

Markéta | 03.04.2024

moje slova

Re: Re: Re: Re: Pochválení

Lucie | 08.04.2024

moje taky

Re: Re: Re: Re: Re: Pochválení

Eva Davišková | 09.04.2024

to jsem ráda

Porucha

Čtenář | 01.04.2024

Dobrý den,paní Válková.
Byl bych rád, kdyby v atlase nastala porucha a postava z minulosti by se s bárou na několik minut přenesla de budoucnosti. Třeba Borek.
V minulosti by se ho v čas odchodu s paní barborou dotkla a atlas by ho omylem přenesl do budoucnosti.¨
ps. mám přečtenou celou sérii.

Re: Porucha

Klárka | 02.04.2024

Už se to jednou krátce stalo, nemyslím poruchu, ale přenesení jedné postavy do budoucnosti. Víš co, bylo by to ale dobrý, kdyby to bylo na delší dobu. Na druhou stranu, jak by to Bára vysvětlila rodičům?

Re: Re: Porucha

Bára | 03.04.2024

Jó, byl se mnou na chviličku na půdě Filip de La Calmette když jsme se zachránili z popravčí káry aby nám neusekli hlavu. A pak jsme zase byli zpátky v Paříži. A fakt nevím, co bych dělala, kdyby tam se mnou zůstal. To bych asi rodičům těžko vysvětlovala, tak možná radši nechci, aby se to stalo. To má Klárka pravdu.

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek