Můžete si popovídat o čemkoliv, co vás ohledně Bářin cest do minulosti zajímá, ale jsou zakázána všechna sprostá slova!  A pozor - slovo "sranda" je také sprosté, takže ani to se tu nesmí používat.

Několik let nebylo nutno mazat příspěvky, protože všichni dokázali komunikovat slušně. Bohužel, i na Bářích webovkách se objevili truhlíci, jejich příspěvky obtěžují ostatní... A tak budu mazat.

Na kus řeči

16 let

Lukáš | 25.03.2024

Ahoj Báro, těšíš se až ti bude 16 a uvidíš zase kelty? A to znamená že možná v 16 letech budeš mít pořád čas na Atlas.

Re: 16 let

Bára | 26.03.2024

Ahoj, Lukáši, no jasně že. A hlavně se těším až mi bude 16 a uvidím zase Illugiho, protože jsme se domluvili. Na atlas teda budu mít čas furt, to si ho udělám, abych ho měla. Ale taky by to mohlo znamenat, že už budu víc vědět, jak funguje, a to se taky těším.

Výstava k 30. bárovce

Klárka | 18.03.2024

Dobrý den paní Válková,
chtěla bych se zeptat, kde získám nějaké informace o této výstavě. Vím, asi je to brzo nebo to neumím hledat. Děkuji za jakoukoliv odpověď či pomoc...Klárka

Re: Výstava k 30. bárovce

Veronika Válková | 18.03.2024

Milá Klárko,
nakladatelství už určitě připravuje nějaké oficiální materiály, které zatím nemám, ale můžu prozradit, že vernisáž bude v sobotu 1. června (ano, MDD) v Galerii pod věží v Mladé Boleslavi a výstava bude trvat čtrnáct dní.

Společenství

Babička Táňa | 17.03.2024

Paní Válková, taky bych ráda do Společenství. Ale jak to udělat? Asi jsem přestárlá. Děkuji za odpověď.

Re: Společenství

Veronika Válková | 17.03.2024

Na Společenství kouzelného atlasu není přestárlý nikdo! Členství není věkem omezené. Klikněte na sekci "Společenství kouzelného atlasu", tam je odkaz, kde se přihlásit. Nebudete rozhodně první nad 18 let, kdo se hlásí :D

Re: Re: Společenství

Babička Táňa | 20.03.2024

Bohužel, údaje nejdou uložit

Společenství kouzelného atlasu

Lina | 12.02.2024

Dobrý den paní Válková jen bych se chtěla zeptat kdybych si chtěla zakoupit členství kouzelného atlasu a mám všechny knihy koupené jde si tedy koupit členství?
Děkuji za odpověď Lina

Re: Společenství kouzelného atlasu

Veronika Válková | 12.02.2024

Milá Lino,
členství ve Společenství kouzelného atlasu není placené a vůbec nezáleží na tom, kolik knížek jsi přečetla nebo koupila. Prostě - když se do Společenství chceš přihlásit, tak se přihlásíš. Stačí když klikneš na odkaz v sekci "Společenství kouzelného atlasu" a všechno se dozvíš.

Noví husiti

Gabča | 08.02.2024

Dobrý den, paní Válková,
dočetla jsem novou husitskou bárovku a jsem z ní úplně nadšená. Jsem moc ráda, že se Bára zase potkala s Borkem a že mu zachránila život. A taky mám radost z toho, že jste tady napsala, že si myslíte, že se s ním Bára nepotkala naposledy. Už se moc těším!
Vaše čtenářka Gabča

<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>

Přidat nový příspěvek