Můžete si popovídat o čemkoliv, co vás ohledně Bářin cest do minulosti zajímá, ale jsou zakázána všechna sprostá slova!  A pozor - slovo "sranda" je také sprosté, takže ani to se tu nesmí používat.

Několik let nebylo nutno mazat příspěvky, protože všichni dokázali komunikovat slušně. Bohužel, i na Bářích webovkách se objevili truhlíci, jejich příspěvky obtěžují ostatní... A tak budu mazat.

Na kus řeči

Svátek sv. Narbory

Barča | 04.12.2019

Ahoj Báro,
všechno nejlepší k svátku:)

Re: Svátek sv. Narbory

Bára | 04.12.2019

Jé děkujuuuu mooooc!

Le/Lionardo

Anče | 21.11.2019

Ahoj Báro,
Čteš i komiksy? Já mám ráda spíš normální knihy, ale, byť jsem na ně nejspíš trochu stará, přímo miluji stará vydání Asterixe. Už asi před rokem jsem narazila na nový komiks o Lionardovi, a sice Lionarda neznám osobně jako Ty, ale myslím, že i on by se u něj nasmál. Jmenuje se jednoduše Leonardo a je asi osm dílů. Není tam moc historicky přesné a postava Leonarda se chová poněkud ztřeštěně, myslím však, že pokud by jsi to autorům odpustila, a nebrala si ten humor, jako Lionardova kamarádka osobně, tak by se Ti mohl líbit.
S pozdravem
Anče
P.S. Těším se na novou bárovku.

Re: Le/Lionardo

Bára | 21.11.2019

Ahoj, Anče, no já mám nějaký komiksy moc ráda, hlavně Asterixe jako ty, ale taky čtyřlístek a Morganku od pana Kopla, ona vycházela ve čtyřlístku ale taky už vyšla jako kniha a chystá se druhá.

Re: Re: Le/Lionardo

Anče | 23.11.2019

Jo, Morganku jsem četla zrovna předevčírem. Byla hezká, něco jsem si i pamatovala ze Čtyřlístku.

Děkuji

Julča | 06.11.2019

Děkuji za odpověď :) krásný den

Ráda bych se zeptala..........

Julča | 05.11.2019

Milá paní Válková, milá Báro,ráda bych se zeptala jestli je možné že se arcivévodkyně Marie Anna stýkala s někým takovým jako byl Filip de La Calmatte. Vaše knihy miluji a historii také tak bych vás ještě chtěla poprosit jesti by jste neznala zajímavou knihu s informacemi o Marii Terezii. Vaše oddaná čtenářka Julča

Re: Ráda bych se zeptala..........

Veronika Válková | 05.11.2019

Milá Julčo, ani ne před měsícem mi úplně stejnou otázku položila Daniela. Podívej se, co jsem jí odpověděla 8. října (je to na druhé stránce diskuse).

Břetislav a Jitka

Nela | 30.10.2019

Dobrý večer paní Válková,
před chvílí jsem dočetla Vaši nejnovější knihu Břetislav a Jitka, tak jsem Vám chtěla ještě "začerstva" napsat. Vaše knihy už čtu skoro tři roky a stále patří v naší knihovně mezi tituly, které průběžně čtu a neustále ostatním doporučuji (možná někdy až vnucuji... ale mé oběti nikdy nelitují :)). Měla jsem to štěstí si s Vámi popovídat na besedě ( a dělat Vám "garde" v autobuse) a už jsem Vám i na tyto stránky několikrát psala. Od té doby jsem druhý díl Marie Terezie přečetla ještě dvakrát (tedy dohromady šestkrát), takže už v Bárovkách hledám opravdu drobnosti a nepřestávám se divit. Vaše Báří série má kouzlo pro čtenáře v každém věku (mé doporučení se dostalo k blízkým od 9 do 60 let). Rodiče jsem letos dostala na jedno z míst činu- Schönbrunn… Ale teď už k tématu- knihu Břetislav a Jitka se mi povedlo přečíst za jeden den. Opět absolutně úžasné... Ráda bych se tady rozepsala, ale nechci kazit radost ze čtení ostatním, kteří si budou chtít tuto knihu také přečíst. Doufám, že Bára dodrží slib ze strany 158 a o jejím návratu vyjde Bárovka. Přeji Vám hodně úspěchů se psaním dalších. Vaše věrná čtenářka Nela

Re: Břetislav a Jitka

Veronika Válková | 30.10.2019

Milá Nelo,
to jsem ráda, že Tě bárovky tak drží a že se Ti líbí i ta nejnovější - jsi úplně první čtenář/ka, kdo mi napsal, že už ji má přečtenou. Doufám, že sis užila Schönbrunn (našla jsi ty schody, kde se Bára měnila s Mariannou při maškarním plese? A ten kabinet, kde se Marie Terezie scházela s Kounicem?). Nu, ohledně toho slibu ze str. 158 - kdo ví, co bude Bára dělat, až jí bude šestnáct... Jestli si na Illugiho bude ještě vůbec pamatovat... Pokud to půjde stejnou frekvencí jako dosud, tedy v průměru 10 výprav do minulosti za měsíc, bude mít za sebou asi 460 výprav!

<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>

Přidat nový příspěvek