Můžete si popovídat o čemkoliv, co vás ohledně Bářin cest do minulosti zajímá, ale jsou zakázána všechna sprostá slova!  A pozor - slovo "sranda" je také sprosté, takže ani to se tu nesmí používat.

Několik let nebylo nutno mazat příspěvky, protože všichni dokázali komunikovat slušně. Bohužel, i na Bářích webovkách se objevili truhlíci, jejich příspěvky obtěžují ostatní... A tak budu mazat.

Na kus řeči

Kovbojův nářek

Bětka | 22.05.2020

Dobrý den paní Válková a ahoj Báro, včera jsem dočetla novou bárovku a můžu říct, že je super. A chci se zeptat jestli se někde dá najít text písničky Kovbojův nářek, ráda bych si ji zazpívala.
Děkuji předem za odpověď.
Bětka

Re: Kovbojův nářek

Veronika Válková | 24.05.2020

Milá Bětko,
text se dá určitě najít na internetu v anglickém originále (Cowboy´s lament), a jestli chceš českou variantu, tak to zpíval Karel Zich se Spirituál kvintetem na desce Písničky divokého západu (myslím, že se tak jmenovala). Je to jiný překlad, ale také hezký.

Telefon

Julča | 17.05.2020

Milá Báro,
zní to asi divně, ale já jsem to musela napsat. Právě jsem dočetla Prážské povstání ( jediná bárovka kterou jsem neměla přečtenou) a mám hroznou radost. Jak čtu tvoje knihy tak tvé trable sdílím. Mám hroznou radost že jsi dostala mobil! Ať ti slouží!

Re: Telefon

Bára | 18.05.2020

Jé děkujůůůů! Já mám taky radost. Akorát mě mrzí, že si ho nemůžu brát sebou do minulosti, já bych tam fotila jak vzteklá, ale asi by mi ho třeba sebrali a upálili mě jako čarodějnici a taky kde bych si ho nabíjela, žejo...

rozhovor na rádiu junior a pražské povstání

Anežka | 13.05.2020

Dobrý den, mám strašně ráda bárovky a když jsem se dozvěděla že budete mít rozhovor v rádiu, musela jsem si to poslechnout. A asi hodinu po tom rozhovoru tam byla soutěž. Hrozně moc bych Vám chtěla poděkovat,(i když nevím, jestli je to díky Vám) že cena byla Vaše knížka, protože jsem jí vyhrála a už se strašně těším až si jí přečtu.
Anežka

Re: rozhovor na rádiu junior a pražské povstání

Veronika Válková | 14.05.2020

No Anežko, to je paráda!!! To Ti moc a moc gratuluju! Mám velkou radost a jsem moc ráda, že jsi mi to napsala. Myslím, že se soutěžilo o tři nebo o čtyři knížky, tak by mne zajímalo, jestli ty ostatní vyhráli také "bárovkáři", nebo třeba někdo, kdo Báru ještě nezná - a teď se do ní prostě zamiluje.
Doufám, že se Ti bude knížka líbit. užij si ji a měj se hezky.

Pražské povstání

Magda | 26.04.2020

Dobrý den,
hrozně se těším na tu novou knihu.Přečetla jsem si dvě kapitoly, které mi poslalo nakladatelství Grada.Vypadá to moc dobře!

Re: Pražské povstání

Erik | 26.04.2020

Můžu se tě zeptat, jak je možné ,že to posílají, to musíš být asi zaregistrovaná že?

Re: Re: Pražské povstání

Magda | 26.04.2020

Jo, jsem členem společenství kouzelného atlasu.

Re: Re: Re: Pražské povstání

Erik | 26.04.2020

Aha to já taky , ale já jsem myslel jestli nejsi zaregistrovaná na gradě.A to jsi jim musela nějak do SKA napsat , aby ti to poslali.

<< 62 | 63 | 64 | 65 | 66 >>

Přidat nový příspěvek