Můžete si popovídat o čemkoliv, co vás ohledně Bářin cest do minulosti zajímá, ale jsou zakázána všechna sprostá slova!  A pozor - slovo "sranda" je také sprosté, takže ani to se tu nesmí používat.

Několik let nebylo nutno mazat příspěvky, protože všichni dokázali komunikovat slušně. Bohužel, i na Bářích webovkách se objevili truhlíci, jejich příspěvky obtěžují ostatní... A tak budu mazat.

Na kus řeči

Re: Mezopotámie

Veronika Válková | 23.03.2019

Milá Kájo, někdy v dubnu. Pracuje se na obálce.

Re: Re: Mezopotámie

Dana | 11.04.2019

Tak to už se moc těšíme.

Boj o Ameriku, Mezi indiany

Kiki | 19.03.2019

Dobrý den paní Valková,
mohla bych se zeptat jestli spolu ve skutečnosti nějak souvisí středověká Amerika a Indiáni?
Děkuji za odpověď
Kiki

Re: Boj o Ameriku, Mezi indiany

Veronika Válková | 19.03.2019

Nerozumím otázce. To je, jako by ses ptala, jestli středověká Evropa souvisí třeba s Francouzi. Co chceš vlastně vědět?

Re: Re: Boj o Ameriku, Mezi indiany

Kiki | 24.03.2019

Omlouvám se Vám za můj hloupý dotaz. Mezi tím co jsem se podívala na Vaši odpověď mi mamka vysvětlila, že indiáni byli obyvateli Ameriky. A vlastně jsem Vám jen chtěla napsat, protože Vás máme rádi celá rodina :).Čte mi mamka i když už dávno číst umím. Jste SKVĚLÁ!

Caligula

Kája | 12.03.2019

Dobrý den paní Válková,
chtěla bych se zeptat jetli se Caligulova maminka jmenovala Agripina a jestli to byla ta, která otrávila Claudia.
Předem děkuji za odpověď.
Kája

Re: Caligula

Veronika Válková | 12.03.2019

Milá Kájo,
podívej se do Encyklopedie antiky, budou ji mít v každé knihovně. Už se hledat informace sama - zeptat se někoho je samozřejmě hrozně jednoduché, ale nic Ti to nepřinese.
Hodně štěstí!

<< 89 | 90 | 91 | 92 | 93

Přidat nový příspěvek