Můžete si popovídat o čemkoliv, co vás ohledně Bářin cest do minulosti zajímá, ale jsou zakázána všechna sprostá slova!  A pozor - slovo "sranda" je také sprosté, takže ani to se tu nesmí používat.

Několik let nebylo nutno mazat příspěvky, protože všichni dokázali komunikovat slušně. Bohužel, i na Bářích webovkách se objevili truhlíci, jejich příspěvky obtěžují ostatní... A tak budu mazat.

Na kus řeči

Re: Re: Mezopotámie

Jan | 29.03.2020

Tady Madla ma pravdu

Re: Re: Mezopotámie

Kačka | 30.05.2020

Dobrý den paní Válková,
omlouvám se, že jsem tak zvědavá, ale právě jsem dočetla Vaší vázanou knížku Marie Terezie a pokud si dobře pamatuji bylo tam psáno, že Bára našla náušnici Marie Terezie a bylo jí líto, že si jí nemůže zkusit, protože jí nikdy rodiče nenechali propíchnout uši. Vaše knížky mám moc ráda

SKA

Anežka | 26.02.2020

Dobrý den paní Válková,
když jsem se přihlašovala do SKA bylo tam kromě spousty jiných výhod napsáno, že členové SKA se můžou stát postavou v bárovce a pan Petr Kopl by je namaloval. Nevím jestli bych o tuhle konkrétní výhodu měla zájem, spíš by mě zajímalo jestli opravdu jde ty výhody uplatnit. Třeby je tam vstup zdarma na vybrané knižní veletrhy, tak jestli to platí na svět knihy?

Re: SKA

Veronika Válková | 26.02.2020

Milá Anežko, nevím, jestli jsi dobře rozuměla tomu, jak je to na stránce SKA napsáno. Nikdo se nemůže stát postavou v žádné bárovce. Ale je tu šance (a asi to bude cena v nějaké soutěži, sama nevím), že někomu pan Kopl namaluje obrázek, na kterém bude vypadat, jako by v té bárovce byl. Se všemi dotazy se obracej na ska@grada.cz

Re: oblečení

Magdalena | 05.02.2020

Ahoj Báro,
měla Mandaléna stejné oblečení jako služky na zámku?
Předem děkuji za odpověď

Re: Re: oblečení

Bára | 05.02.2020

No to já nevím protože nevím jaký služky na jakým zámku a kdy

Re: Re: Re: oblečení

Magdalena | 06.02.2020

No, za Marie Terezie

Re: Re: Re: Re: oblečení

Bára | 07.02.2020

No ale kde za Marie Terezie? To měl služku skoro každej...

Re: Re: Re: Re: Re: oblečení

Magdalena | 08.02.2020

V Schonbrnnu

Re: Re: Re: Re: Re: Re: oblečení

Bára | 08.02.2020

No to ne, kde by na faře vzala takovej luxus

<< 66 | 67 | 68 | 69 | 70 >>

Přidat nový příspěvek