Můžete si popovídat o čemkoliv, co vás ohledně Bářin cest do minulosti zajímá, ale jsou zakázána všechna sprostá slova!  A pozor - slovo "sranda" je také sprosté, takže ani to se tu nesmí používat.

Několik let nebylo nutno mazat příspěvky, protože všichni dokázali komunikovat slušně. Bohužel, i na Bářích webovkách se objevili truhlíci, jejich příspěvky obtěžují ostatní... A tak budu mazat.

Na kus řeči

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: oblečení

Magdalena | 08.02.2020

Děkuji

Karel IV.

Julča | 31.01.2020

Milá paní Válková , zas jsem si listovala knihou Karel IV. Únos vPaříži a poté hledala Blanku/Markétu z Valois . Našla jsem si že Karel možná skutečně unášel Blanku , ale není to jisté . Co jsi o tom myslíte vy?
Hezký víkend přeje Julča

Re: Karel IV.

Veronika Válková | 01.02.2020

No mně to Bára vyprávěla takhle...

Přání a otázka

Martina | 02.01.2020

Dobrý den, paní Válková a ahoj Báro!
Chtěla bych vám (trochu opožděně) popřát hodně štěstí do nového roku a tobě Báro, ať už přijdeš na princip atlasu. I já už se dlouho těším, jak na to přijdeš a už taky začínám tušit. Ještě bych se chtěla zeptat, plánujete opravdu, že za nějaký čas (tedy za nějaký ty čtyři roky v Bářině světě), se Bára znovu setká s Illugim? Včera jsem dočetla Břetislava a Jitku, kterou jsem společně s Mezopotámií dostala k Vánocům a tak mě to moc zajímá. Vaše knížky zbožňuji, krom těch novějších jsem všechny přečetla alespoň třikrát a už se moc těším, na Pražské povstání. Škoda že z vašich knížek neudělali filmy, protože si myslím, že by to bylo opravdu krásné.
S pozdravem
Martina ❤️

Re: Přání a otázka

Martina | 02.01.2020

A také jsem ti Báro chtěla říct, že tě chápu v těch situacích rodiči. Je mi taky dvanáct a často se v tobě vidím. Mám trochu jiné rodiče, nestěhovali jsme se a bydlíme v bytě, ale vážně mám pocit, že si o nás rodiče furt myslí že jsme malé děti. Myslím že jsi fakt dobrá že ses jim omluvila (v poslední knížce) i když jsi vlastně byla v právu, to já bych nikdy asi nezvládla. Tak se měj hezky. Čau

Re: Re: Přání a otázka

Bára | 04.01.2020

Taktika, taktika, taktika! Občas musíš v nějaké bitvě ustoupit, abys vyhrála válku. Teda ono to zní takhle blbě, ale prostě když vidíš, že by jim to pomohlo, tak co ti udělá kousnout se do zadku a omluvit se, i když si myslíš, že nemusíš? Oni si pak řeknou jé hele ona umí uznat chybu a omluvit se, to už je velká holka. A o to nám jde, ne, aby si konečně uvědomili, že nejsme mimina. Náročný, no...

Re: Re: Přání a otázka

Petr | 08.01.2020

Ahoj Báro
Když jsem četl Břetislava a Jitku tak jsem se v tobě taky viděl to je asi že všema rodičema stejný tak ahoj

Re: Přání a otázka

Veronika Válková | 04.01.2020

Milá Martino,
moc mě těší, že se Ti bárovky tak líbí. I já bych byla ráda, kdyby se podle nich točily filmy, ale musel by se toho ujmout opravdu dobrý režisér, který by ctil dobové reálie a podobně. Co se Illugiho týče - Bára mu to slíbila, a Bára slovo drží. Navíc si myslím, že mezi nimi je opravdu něco osudového, i když si Bára do té doby určitě prožije i nějaké nevinné zaláskováni tu a tam...

Vánoce

Anička2 | 24.12.2019

Ahoj Báro,
Přeji ti (i paní Válkové a Barče ) veselé Vánoce!!!!!!

Re: Vánoce

Veronika Válková | 24.12.2019

Děkujeme a Tobě taky.

<< 67 | 68 | 69 | 70 | 71 >>

Přidat nový příspěvek