Můžete si popovídat o čemkoliv, co vás ohledně Bářin cest do minulosti zajímá, ale jsou zakázána všechna sprostá slova!  A pozor - slovo "sranda" je také sprosté, takže ani to se tu nesmí používat.

Několik let nebylo nutno mazat příspěvky, protože všichni dokázali komunikovat slušně. Bohužel, i na Bářích webovkách se objevili truhlíci, jejich příspěvky obtěžují ostatní... A tak budu mazat.

Na kus řeči

Re: Re: Přání a otázka

Bára | 04.01.2020

Taktika, taktika, taktika! Občas musíš v nějaké bitvě ustoupit, abys vyhrála válku. Teda ono to zní takhle blbě, ale prostě když vidíš, že by jim to pomohlo, tak co ti udělá kousnout se do zadku a omluvit se, i když si myslíš, že nemusíš? Oni si pak řeknou jé hele ona umí uznat chybu a omluvit se, to už je velká holka. A o to nám jde, ne, aby si konečně uvědomili, že nejsme mimina. Náročný, no...

Re: Re: Přání a otázka

Petr | 08.01.2020

Ahoj Báro
Když jsem četl Břetislava a Jitku tak jsem se v tobě taky viděl to je asi že všema rodičema stejný tak ahoj

Re: Přání a otázka

Veronika Válková | 04.01.2020

Milá Martino,
moc mě těší, že se Ti bárovky tak líbí. I já bych byla ráda, kdyby se podle nich točily filmy, ale musel by se toho ujmout opravdu dobrý režisér, který by ctil dobové reálie a podobně. Co se Illugiho týče - Bára mu to slíbila, a Bára slovo drží. Navíc si myslím, že mezi nimi je opravdu něco osudového, i když si Bára do té doby určitě prožije i nějaké nevinné zaláskováni tu a tam...

Vánoce

Anička2 | 24.12.2019

Ahoj Báro,
Přeji ti (i paní Válkové a Barče ) veselé Vánoce!!!!!!

Re: Vánoce

Veronika Válková | 24.12.2019

Děkujeme a Tobě taky.

Re: Vánoce

Bára | 24.12.2019

Taky moc díky a Tobě a babi jizerská mi vynadala když jsem říkala veselé Vánoce, protože veselé prý jsou komedie s Čaplinem a že se má říkat radostné, jako že mám radost že se narodil Ježíšek. Takže radostné i veselé a hurá že jsou prázdniny

VÁNOCE

Kája | 24.12.2019

Ahoj Báro přeji ti i paní Válkové veselé Vánoce a šťastný nový rok.
Za tu 1. zprávu se omlouvám omylem se mi to odeslalo.
Kája

Re: VÁNOCE

Veronika Válková | 24.12.2019

My jsme to pochopily i tak a potěšilo nás to.

Vánoce

Kája | 24.12.2019

Ahoj Báro, přeji ti ipaní Válkové

Re: Vánoce

Veronika Válková | 24.12.2019

Děkuju, Kájo, doufám, že jsi pod stromečkem našla to, na co ses těšila.

<< 69 | 70 | 71 | 72 | 73 >>

Přidat nový příspěvek