Můžete si popovídat o čemkoliv, co vás ohledně Bářin cest do minulosti zajímá, ale jsou zakázána všechna sprostá slova!  A pozor - slovo "sranda" je také sprosté, takže ani to se tu nesmí používat.

Několik let nebylo nutno mazat příspěvky, protože všichni dokázali komunikovat slušně. Bohužel, i na Bářích webovkách se objevili truhlíci, jejich příspěvky obtěžují ostatní... A tak budu mazat.

Na kus řeči

Re: Jen tak

Bára | 26.10.2019

čau to jsem ráda že tě knížky bavěj ale moc jsem nepochopila ty kilometry, jako že čteš všechny knížky v okruhu 500 kilometrů?

Re: Re: Jen tak

Petr | 27.10.2019

Ne mně se to nedopsalo myslel sem to tak že když se děj odehrává v okruhu 500 kilometrů tak na to místo zajedu a prohlídnu si ho např.Stará Boleslav Schembron promiň za hrubky.
A taky by mně zajímalo kdybys ses dostala na Hitlerovo Orlí Hnízdo

Re: Re: Re: Jen tak

Bára | 27.10.2019

Jé no tak to je bezvadný že se tam jedeš podívat! Já bych se taky ráda jela aspoň občas podívat třeba s našima tam, kde jsem byla, jenže ono je to s nima těžký. Fuj, za Hitlerem nechci, teda jedině kdyby byl ještě mimino a já bych mu zakroutila krkem aby nenapáchal to co napáchal za druhý světový války hnusák jeden. Nebo třeba ho sebrat rodičům a dát na vychování nějakejm lepším rodičům aby z něj nevyrostla taková zrůda.

Re: Re: Re: Re: Jen tak

Anna | 05.11.2019

Dobře Báro nejlepší označení!

Pozdrav

Kačka | 21.10.2019

Dobrý den Veroniko Válková. :-) A ahoj Báro. :-) Přeji vám hezký den. :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Re: Pozdrav

Kačka | 21.10.2019

Ta zpráva, udělala jsem tam chybu. Napíšu vám jí bez té chyby. Dobrý den paní Veroniko Válková. :-) A ahoj Báro. :-) Přeji vám hezký den. :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Re: Pozdrav

Kačka | 21.10.2019

A vlastně i celý týden!!!!!!!!!!

Re: Re: Pozdrav

Bára | 22.10.2019

Dě-ku-je-me!!! :D

Marie Terezie: Tajnosti císařských komnat

Daniela | 08.10.2019

Dobrý den, paní Válková
Chci se zeptat, opravdu je možnost, že se Marie Anna scházela s někým jako byl Filip? Opravdu se Marie Terezie scházela s Kounicem?

Re: Marie Terezie: Tajnosti císařských komnat

Veronika Válková | 08.10.2019

Milá Danielo, Marie Terezie se s hrabětem Kounice opravdu tajně scházela, František Štěpán na něj trochu žárlil. Marianna se s někým jako byl Filip mohla sejít. Z jejího zachovaného deníku víme, že někoho přes dvacet let milovala - na konci knihy jsem z něj opravdu citovala. Jen jméno toho muže si Marianna vzala do hrobu.

<< 71 | 72 | 73 | 74 | 75 >>

Přidat nový příspěvek