Můžete si popovídat o čemkoliv, co vás ohledně Bářin cest do minulosti zajímá, ale jsou zakázána všechna sprostá slova!  A pozor - slovo "sranda" je také sprosté, takže ani to se tu nesmí používat.

Několik let nebylo nutno mazat příspěvky, protože všichni dokázali komunikovat slušně. Bohužel, i na Bářích webovkách se objevili truhlíci, jejich příspěvky obtěžují ostatní... A tak budu mazat.

Na kus řeči

Re: Re: narozeniny

Bára | 01.09.2019

Jů děkuju a Ty jsi taky četla Husity že to víš, žejo?

Re: Re: Re: narozeniny

kačka | 14.09.2019

Ne nečetla zjistila jsem to.

narozeniny

Annemarie Oesterreicher | 28.08.2019

Dobrý den,

přeji vám i Báře všechno nejlepší k narozeninám a spoustu krásných cest do minulosti.

Re: narozeniny

Veronika Válková | 28.08.2019

Milá Annemarie, moc děkuji, to je milé!

Re: narozeniny

Bára | 28.08.2019

Jéééé děkuju a jak to víš?

Re: Re: narozeniny

Annemarie | 30.08.2019

Přečetla jsem knihu Husité...

Kdy vyjde nová bárovka

Karolína | 26.08.2019

Dobrý den,
můžu se zeptat kdy vyjde nová bárovka?

Re: Kdy vyjde nová bárovka

Veronika Válková | 27.08.2019

Myslím, že se na ni můžete těšit v říjnu.

mhd

sáťa | 17.08.2019

ahoj Báro,
při průzkumu atlasu v knížce o husitech jsi psala, že tramvaje za druhé světové války jezdili jenom v Praze. Přitom prvním městem s mhd v čr bylo Brno (1869) a pak města Olomouc (1892), Ostrava (1894), plzeň (1896) a další. Praha měla mhd až od roku 1898, takže rozhodně nebylo první.

Re: mhd

Bára | 19.08.2019

No kdybych měla čas a naši mě nechali lozit po wikipedii taky bych mohla dělat chytrou. Ale aspoň vím, že tramvaje jsou neživotný a píše se teda tramvaje jezdily a ne jezdili a že Plzeň je vlastní město a píše se s velkým P a Čr je název státu a píše se s velkým Č. A bez wikipedie.

<< 77 | 78 | 79 | 80 | 81 >>

Přidat nový příspěvek