Můžete si popovídat o čemkoliv, co vás ohledně Bářin cest do minulosti zajímá, ale jsou zakázána všechna sprostá slova!  A pozor - slovo "sranda" je také sprosté, takže ani to se tu nesmí používat.

Několik let nebylo nutno mazat příspěvky, protože všichni dokázali komunikovat slušně. Bohužel, i na Bářích webovkách se objevili truhlíci, jejich příspěvky obtěžují ostatní... A tak budu mazat.

Na kus řeči

Barča

Erik B | 04.04.2019

Dobrý den paní Válková,
chtěl bych se jenom zeptat, jestli se dá přes "na kus řeči" komunikovat s Barčou nebo třeba hraběnkou von Katzenburg.Mě by totiž hodně zajímalo jestli by odpověděla na otázky typu-Kde se vzal atlas atd.
Předem děkuji za odpověď

Erik

Re: Barča

Veronika Válková | 04.04.2019

Milý Eriku,
vzhledem k tomu, že Barča je kočka, tak by Ti toho asi moc nepověděla. A hraběnka von Katzenburg žila v 18. století, tam internet zavedený není...

Autogramiáda

Lukáš | 04.04.2019

Dobrý večer paní Válková,
chtěl bych se zeptat, jestli byste někdy nepřijela do Brna pořádat autogramiádu. A kdyby ano, tak kdy a kde (ve kterém knihkupectví nebo knihovně)? Já i moje sestra vaše Bárovky zbožňujeme. Jenom je špatné, že všechny máme jenom jednou.

Předem moc děkuji za odpověď,
Lukáš

Re: Autogramiáda

Veronika Válková | 04.04.2019

Milý Lukáši,
do brna na autogramiádu přijedu, pokud ji tam někdo zorganizuje. Zatím jsem žádné pozvání nedostala. Já sama takovéhle akce nepořádám, to by muselo nějaké knihkupectví nebo podobná organizace. Samozřejmě mě moc těší, že Tebe i Tvou sestru bárovky baví. Nojo, mít je společně se sestrou, to je handrkování, viď? Tak ať se vám líbí i ty další!

obálka

Anička | 28.03.2019

Dobrý den paní Válková,
jsem ráda že je už hotová obálka,byla jsem hodně šťastná.Skákala jsem do vzduchu.Vždy jsem naťešená.Moc se mi líbí.Pan Kopl je neuvěřitelný ilustrátor.Já chci být taky jednou jako vy.
Nashledanou,Anička

Re: obálka

Anička | 28.03.2019

A hlavně ta opička:)

Re: Re: obálka

Veronika Válková | 29.03.2019

Milá Aničko,
jsem ráda, že máš z obálky takovou radost. Snad se Ti stejně bude líbit i ta knížka. Jenom - já nechci, abys byla jako já. Chci, abys byla jako Ty. Chci, abys byla jedinečná, ne něčí kopie. Pracuj na tom, co je na Tobě skvělé. Rozvíjej svoje silné stránky a zlepšuj se v tom, co Ti nejde, a jednou z Tebe bude úžasná jedinečná osobnost.

Re: Re: Re: obálka

Anička | 29.03.2019

Moc děkuji

Bárovky

Eliška Pokojová | 24.03.2019

Dobrý den paní Válková,
chtěla bych se zeptat, jak vás napadlo psát bárovky a kde berete inspiraci. Moc se mi vaše knížky o Báře líbí. Předem děkuji za odpověď.
Eliška

Re: Bárovky

Veronika Válková | 24.03.2019

Milá Eliško,
na to se těžko odpovídá... Příběhy s Bárou ke mně tak nějak přišly samy. Prostě jsem najednou měla v hlavě příběh o dvanáctileté slečně, která se dostala k husitům (ano, to je první Bářin příběh) a věděla jsem, že to bude mít úspěch. A protože v té době byla ještě kočka Barča naživu, možná mi ten příběh prostě našeptala...
S inspirací je to zrovna tak. Prostě se mi z čista jasna začnou v hlavě honit obrazy, scény - a já vím, že je za nimi celý příběh. Protože jsem historička, dokážu tu scénu rychle zasadit, vím, ze které doby, z které země atd. je.

<< 91 | 92 | 93 | 94 | 95 >>

Přidat nový příspěvek