Můžete si popovídat o čemkoliv, co vás ohledně Bářin cest do minulosti zajímá, ale jsou zakázána všechna sprostá slova!  A pozor - slovo "sranda" je také sprosté, takže ani to se tu nesmí používat.

Několik let nebylo nutno mazat příspěvky, protože všichni dokázali komunikovat slušně. Bohužel, i na Bářích webovkách se objevili truhlíci, jejich příspěvky obtěžují ostatní... A tak budu mazat.

Na kus řeči

Re: Dotaz

Veronika Válková | 20.04.2019

Milá Melanie, jestli se mohou stát členy Společenství kouzelného atlasu i dospěláci, to se musíš zeptat v nakladatelství - najdi si na webu Grady kontakt na Dětský knižní klub.

Re: Re: Dotaz

Melánie | 20.04.2019

Děkuji

svět knihy

Anička | 15.04.2019

Dobrý den paní Válková,
chci jet na svět knihy.Prosím,napište mi,(totiž říct to nejde)kde to bude.Moc děkuji
Anička

Re: svět knihy

Veronika Válková | 15.04.2019

Milá Aničko,
posílám odkaz, kde jsou všechny informace. Svět knihy se každoročně pořádá v Praze na Výstavišti v Holešovicích.
https://sk2019.svetknihy.cz/
Jsem ráda, že jedeš, budu mít radost, když váš přijede hodně.

Re: Re: svět knihy

Anička | 16.04.2019

Moc děkuji.Doufám,že bude tatínek souhlasit.
nashledanou

řím

Petr | 07.04.2019

ahoj Báro včera jsem dočetl knížku o římu a abych pravdu řek tak bych otrokem nemohl být protože bych to nezvládl

Re: řím

Bára | 08.04.2019

no to si jenom myslíš. Kdybys musel, tak bys to zvládnul. Všichni to zvládli. A když to nezvládli, tak je buď prodali horšímu pánovi nebo zabili. TAk bys měl dost motivaci to zvládat.

Kdy vyjde nová knížka ?

Petr | 06.04.2019

Hezký den paňí Válková .

Mohl bych se vás zeptat ?Kdy vyjde nová knížka?
Vaše knížky mě moc baví a chtěl bych aby vás moje škola pozvala na besedu. Moc se těším na novou knížku.

předem děkuji za odpověď

Re: Kdy vyjde nová knížka ?

Veronika Válková | 06.04.2019

Milý Petře, jak je psáno na hlavní stránce, všechno by mělo přijít z tiskárny 18. dubna. V knihkupectvích to bude tedy asi po Velikonocích, ale na stránkách nakladatelství Grada můžeš objednat knížku už teď.

Re: Re: Kdy vyjde nová knížka ?

Petr | 07.04.2019

Moc děkuji za odpověď a hned s jdu zeptat rodičů jestli si ji můžu objednat

<< 89 | 90 | 91 | 92 | 93 >>

Přidat nový příspěvek