Můžete si popovídat o čemkoliv, co vás ohledně Bářin cest do minulosti zajímá, ale jsou zakázána všechna sprostá slova!  A pozor - slovo "sranda" je také sprosté, takže ani to se tu nesmí používat.

Několik let nebylo nutno mazat příspěvky, protože všichni dokázali komunikovat slušně. Bohužel, i na Bářích webovkách se objevili truhlíci, jejich příspěvky obtěžují ostatní... A tak budu mazat.

Na kus řeči

Re: Autogramiáda

Veronika Válková | 04.04.2019

Milý Lukáši,
do brna na autogramiádu přijedu, pokud ji tam někdo zorganizuje. Zatím jsem žádné pozvání nedostala. Já sama takovéhle akce nepořádám, to by muselo nějaké knihkupectví nebo podobná organizace. Samozřejmě mě moc těší, že Tebe i Tvou sestru bárovky baví. Nojo, mít je společně se sestrou, to je handrkování, viď? Tak ať se vám líbí i ty další!

obálka

Anička | 28.03.2019

Dobrý den paní Válková,
jsem ráda že je už hotová obálka,byla jsem hodně šťastná.Skákala jsem do vzduchu.Vždy jsem naťešená.Moc se mi líbí.Pan Kopl je neuvěřitelný ilustrátor.Já chci být taky jednou jako vy.
Nashledanou,Anička

Re: obálka

Anička | 28.03.2019

A hlavně ta opička:)

Re: Re: obálka

Veronika Válková | 29.03.2019

Milá Aničko,
jsem ráda, že máš z obálky takovou radost. Snad se Ti stejně bude líbit i ta knížka. Jenom - já nechci, abys byla jako já. Chci, abys byla jako Ty. Chci, abys byla jedinečná, ne něčí kopie. Pracuj na tom, co je na Tobě skvělé. Rozvíjej svoje silné stránky a zlepšuj se v tom, co Ti nejde, a jednou z Tebe bude úžasná jedinečná osobnost.

Re: Re: Re: obálka

Anička | 29.03.2019

Moc děkuji

Bárovky

Eliška Pokojová | 24.03.2019

Dobrý den paní Válková,
chtěla bych se zeptat, jak vás napadlo psát bárovky a kde berete inspiraci. Moc se mi vaše knížky o Báře líbí. Předem děkuji za odpověď.
Eliška

Re: Bárovky

Veronika Válková | 24.03.2019

Milá Eliško,
na to se těžko odpovídá... Příběhy s Bárou ke mně tak nějak přišly samy. Prostě jsem najednou měla v hlavě příběh o dvanáctileté slečně, která se dostala k husitům (ano, to je první Bářin příběh) a věděla jsem, že to bude mít úspěch. A protože v té době byla ještě kočka Barča naživu, možná mi ten příběh prostě našeptala...
S inspirací je to zrovna tak. Prostě se mi z čista jasna začnou v hlavě honit obrazy, scény - a já vím, že je za nimi celý příběh. Protože jsem historička, dokážu tu scénu rychle zasadit, vím, ze které doby, z které země atd. je.

Kroužky

Mája | 23.03.2019

Ahoj Báro ve tvém kalendáři jsem si všimla že máš dost kroužků. Mám to podobně třikrát týdně tanec a ještě do toho čtenářský klub. Do klubu jsme si měli donést svoji nejoblíbenější knihu a po pátrání po kouzelném atlasu jsem dospěla k názoru že nejlepší kniha je o Rudolfovi II. Ale abych neodbíhala od tématu všimla jsem si že chodíš do ,,Frániny" a tak bych se chtěla zeptat kolik toho Francousky umíš a jestli ti to už někdy v cestování pomohlo?

Re: Kroužky

Bára | 24.03.2019

Ahoj Májo teda to máš dobrý že tolik tancuješ! Mně taky baví tancování ale, nemám na to žádný kroužek. No hele fránina. Jasně že mi pomohla, když jsem byla v době Marie Terezie tak tam jsem hodně francouzsky musela mluvit a hraběnka von Katzenburg mě děsně drilovala abych to uměla. Takže jako francouzštinu z osumnáctého století jsem teda uměla docela jo, ale pak jsem se musela hodně snažit to zase zapomenout aby se to při hodinách neprofláklo protože jak bych vysvětlila, že mluvím líp než před prázdninama a eště starodávně.

Terezie

Fellicie | 23.03.2019

Dobrý den paní Válková. Četla jsem vaše knihy a naposledy jsem četla Marii Terezii. Omlouvám se že se vás asi dotknu ale tato kniha byla vaše nejslabší. Naopak nejlepší byli Husité byla to taková legrace že jsem se musela nahlas smát. Zajímalo by mě která knihy jsou podle vás nejlepší a nejhorší s pozdravem Felli

<< 89 | 90 | 91 | 92 | 93 >>

Přidat nový příspěvek