Můžete si popovídat o čemkoliv, co vás ohledně Bářin cest do minulosti zajímá, ale jsou zakázána všechna sprostá slova!  A pozor - slovo "sranda" je také sprosté, takže ani to se tu nesmí používat.

Několik let nebylo nutno mazat příspěvky, protože všichni dokázali komunikovat slušně. Bohužel, i na Bářích webovkách se objevili truhlíci, jejich příspěvky obtěžují ostatní... A tak budu mazat.

Na kus řeči

Nová knížka

Klárka | 13.09.2022

Ta obálka nové knížky vypadá fantasticky! Těším se, až si ji přečtu...

Re: Nová knížka

Veronika Válková | 13.09.2022

Tak doufám, že se Ti vnitřek bude líbit stejně jako ta obálka :D

Francouzská revoluce

Magdalena | 02.09.2022

Ta kniha vypadá úžasně!

Re: Francouzská revoluce

Veronika Válková | 02.09.2022

Ta obálka, že? A co teprve ta písmenka uvnitř!

Re: Re: Francouzská revoluce

Magdalena | 05.09.2022

Tak na to se taky moc těším!

Baronka von Weistätzhen

Kája | 31.08.2022

Dobrý den paní válková dnes jsem dočetla 1918 (velezrada se trestá),a zajímalo by mě jestli se kočka barča nějak teleportuje do minulosti když jako baronka slíbila Andrejovi že ho zaměstná u sebe v knihovně a v autě říkala barče že ho pošle do Francie

Re: Baronka von Weistätzhen

Veronika Válková | 01.09.2022

Milá Kájo, z tohohle nelze na nic usuzovat - proč by ho nemohla zaměstnat a pak poslat do Francie? Třeba služebně, aby jí tam nakoupil nějaké knihy? Nebo jako vychovatele dětí k nějaké známé? Jinak - jak je to s Barčou, po tom Bára intenzivně pátrá. Čti bárovky dál, ať máš stejné stopy jako ona, třeba na to někdy přijdete.

vikomt Filip De la Clemente

Jana | 23.08.2022

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli byl vikomt Filip De la Clemente existující nebo fiktivní osoba a jestli doopravdy existoval, kde jste se o něm dozvěděla, protože když jsem si o něm něco hledala, google mi nic neřekl.
Předem děkuji za odpověď, vaše věrná čtenářka Jana :)

Re: vikomt Filip De la Clemente

Veronika Válková | 23.08.2022

Milá Jano, já žádného vikomta Filipe De la Clemente neznám. V mých knížkách vystupuje pouze Filip vikomt De La Calmette. Pokud myslíš jeho, tak na internetu o něm opravdu nic není, ale to nic neznamená, protože na internetu se opravdu nedá najít všechno. Bára tvrdí, že se s ním setkala, tak to tak beru.

Nové bárovky

A | 13.08.2022

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli chystáte psát další knihu o setkání Vojty a ,,Žoržín", Borka nebo Janka z Pražského povstání s Bárou?
P.S Prosím nepište, že záleží na atlase, kam se Bára podívá.

Předem děkuji za odpověď

<< 16 | 17 | 18 | 19 | 20 >>

Přidat nový příspěvek